Волво Клуб - България

Full Version: Събуди се Добриииииич!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги наближава датата (11.11.2012 г.) за събирането на привържениците на клуб "Волво". Очакват се предложения за място и час за сбирката. Не се притеснявайте да давате предложения, колкото нетрадиционни и нестандартни да са те.
Според мен пак ще стане сигурно на същото място на паркинга на Свободата.Но вече за час незнам.Може пак в 17:00 ч.




П.С. Случайно този път може да има възможност тази неделя на 04. да отидем на гости до варненските клубари. Smile
stanko аз сам навит за Варна само кажи и сме там че няма с кого да ида а за нашата най-добре на “свободата“ към 17 или 18 часа Smile
Колеги дайте по-рано да направим срещата Smile за час имам впредвид че кам 17 18 часа вече е тъмно Smile ако сте съгласни де :p
Хайде колеги каде сте???Дайте да определим час на срещата,защото намерих още един човек,който кара волво и за да мога да му кажа часа и мястото.
Здравейте колеги!Всичко живо спи та даже и похърква 8-) -няма хлабаво.Ами час.....хайде да е 14,00 часа,паркинга на Свободата.Ако някой измисли нещо друго,да сподели Tongue :ugeek:
Съгласен съм с теб Монка за 14:00 ч.
И за мен няма проблем нека да е 14:00 часа Smile