Волво Клуб - България

Full Version: Варна 04.11.2012 - "November rain"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Настана дъжд и студ !
Есен е!
Настана време за ноемврийския дъжд, както пее Аксел, а ние нека се съберем отново на Терапията за месечната доза Volvo емоции. Конкурс за най смешен чадър за дамите....а за поетите набедени - четиристишие за дъжда, Кангалов е дисквалифициран перманентно, щото неговите са много тъжни и минорни....стиховете де!
Има какво да си шепнем, има какво да си говорим има какво и да се овикаме, нали !

13.00 h 04.11.2012 - мястото си е същото.........
След поредната дисквалификация,поне да си излея душата.... :mrgreen:
.

Влажни страсти
.
Дъждовни капки падат от небето,
докосват Мевдолинчо с гъдел по дупето .....
Напомнят влажно за отминалото лето,
отново няма тоалетна до ЖП то ....


Та така.Поздрави и успех на всички участници в Поетичния конкурс.Дерзайте .... Big Grin
Хаха, както се казва в неделя като дойдеш една "влажна страст" ще те налази.... :mrgreen: :mrgreen:

ОоооДа,дъждовни капки в нечия тъма,
за публиката смях и сълзи от душа.
Езика ти е палавичък и очаква страсти,
но на Терапията,а не в ЖеПейските ви храсти....
Пиши и питай, ТИТАНЕ Карифелев мой,
и отговор на всичко ще получиш.
:mrgreen: Arrow
Имам въпрос относно конкурсът "Най-смешен чадър". Какви са наградите :?: :roll:
Аз няма да се вкючвам в конкурса, но ще се присъединя към забавата. Smile Smile Smile
svetli3008 Wrote:Имам въпрос относно конкурсът "Най-смешен чадър". Какви са наградите :?: :roll:

Наградата ще е персонален стих,написан от дисквалифицираните Поети... :lol:
Пфуууу....

Тука всяко второ мнение е на Поета,
независимо дали е за чадъри или за клозета...
Пак награди тук се споменават,
а накрая "Български чадър" Ви подаряват.. Confusedhock:
Е за туй Кангалов съм го дисквалифицирал перманентно. Big Grin
Много се отклонява от темата .
ЖП -та разни , тоалети , и тем подобни ..... :o
Други стихотворци изявени на тема за дъжда аз чакам тука мисъл да размърдат.... :roll:

Светланке, 5 бонбона от различно естество достатъчни ли са като наградка, ко ши каиш.... :mrgreen:
mevdo Wrote:Е за туй Кангалов съм го дисквалифицирал перманентно. Big Grin
Много се отклонява от темата .
ЖП -та разни , тоалети , и тем подобни ..... :o
Други стихотворци изявени на тема за дъжда аз чакам тука мисъл да размърдат.... :roll:

Светланке, 5 бонбона от различно естество достатъчни ли са като наградка, ко ши каиш.... :mrgreen:
Пак тънко гледаш да минеш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз пък ще звънна на Б.Б. да пусне дъжда, като няма да присъствам поне да ви е гадничко :twisted: :twisted: :twisted:
Pages: 1 2 3