Волво Клуб - България

Full Version: Скоросна кутия за 940 GL 2.3i
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Търся да си купя скоростна кутия за 9ката 1992г. 2.3 комби. Ако някой има иформация моля да сподели.
М46 устройва ли те знам къде има една.
Незнам какъв ми е модела на скоростната кутия колега ако ми кажеш къде мога да проверя ще го направя. 131кс. е колата.
Ами и аз незнам как става коя година е колата. Ако е с 5 та скорост с копче е м46. Ако е с 5 скорости май е М90 ако е от по новите модели. Някой по разбирач да се намеси трябва.
м47 е.
Приятели колата е 1992г. 2.3i с 5 степенна скоростна кутия. Има коп4е което се дърпа нагоре за да се включи задна.
По принцип колата върви но кутията вие здраво и трябва да се смени защото колегата който я караше преди мен я е оставил без масло.
Ако някой ми помогне да си намеря кутия ще съм му безкрайно благодарен.
Сигурен ли си че е кутията при мене вие ама е лагера на кардана централния и звука е брутален
Не съм сигурен но когато натисна съединителя и звука изчезва но според мен е кутия.
Ohsit Wrote:Не съм сигурен но когато натисна съединителя и звука изчезва но според мен е кутия.

А иначе съединителя как се държи,приплъзва ли или си набира добре колата? Пробвай като за начало аксиален лагер на съединителя.
Ohsit Wrote:Не съм сигурен но когато натисна съединителя и звука изчезва но според мен е кутия.
Приятелю,кажи от кой край на България си,за да можем да ти предложим сервиз в който на ти направят диагностика,и по този начин да си спестиш излишни упражнения,нерви и пари Wink
Pages: 1 2