Волво Клуб - България

Full Version: VOLVO V40 2002г.-Турбо
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги здравейте отново, този път проблема е друг...Карах колата на диагностика и ми казаха,че турбото си заминава-какво ще ме посъветвате?Да я карам ли така докато турбото се скапе напълно или да предприемам нещо още от сега...
Къде са ти правили диагностиката и как решиха че турбото "си заминава". Ако наистина има проблем с турбото не е желателно дълго да продължаваш с карането, че после пораженията може да са много, но първо дай да изясним наитина ли имаш проблем с турбината или някой е решил да те качи на пързалкатаSmile
Интересно е това как са решили, че турбото ще си ходи. То или е наред или не е наред. Параметри свързани с турбината ли са гледали, какво са правили? Ти как я усещаш колата?


Поздрави,
Иван
Значи момчето я закачи на компа и каза, че като я изфорсирам не трябва да свири при падането на оборотите....както и да -сега ще я карам при друг майстор да чуя какво ще каже и той и.......,рецеклиране
bobysv Wrote:Значи момчето я закачи на компа и каза, че като я изфорсирам не трябва да свири при падането на оборотите....както и да -сега ще я карам при друг майстор да чуя какво ще каже и той и.......,рецеклиране


Ако има свирене,виене значи много правилно са те ориентирали. Щом свири не я карай рано или късно ще скъса оста и може да ти причини доста повече проблеми. Това е поне което съм чел по форумите.
То по тази логика за свиренето и аз ще си отивам тогава ако съм чул правилно, а колата върви супер.... да чукна на дърво. Smile



Поздрави,
Иван