Волво Клуб - България

Full Version: сраааам ме е да се похваля :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Купиха ми нов служебен автомобил, ама малко ме е срам да ви се похваля къв е :oops:

Жалко и че на тази среща няма да мога да дойда, че поне да го покажа.
Купиха ми нов служебен автомобил, ама малко ме е срам да ви се похваля къв е :oops:

Жалко и че на тази среща няма да мога да дойда, че поне да го покажа.
stoyanz Wrote:Купиха ми нов служебен автомобил, ама малко ме е срам да ви се похваля къв е :oops:

Жалко и че на тази среща няма да мога да дойда, че поне да го покажа.

Обзалагам се, че е дачия лЪган или фолксваген поло. В най-лошият случай - ситроен (С1, С2, С3) или някой шевролет.

Все пак издай тайната.
stoyanz Wrote:Купиха ми нов служебен автомобил, ама малко ме е срам да ви се похваля къв е :oops:

Жалко и че на тази среща няма да мога да дойда, че поне да го покажа.

Обзалагам се, че е дачия лЪган или фолксваген поло. В най-лошият случай - ситроен (С1, С2, С3) или някой шевролет.

Все пак издай тайната.
Залагам за Хюндай :lol: :lol: :lol:
Сега ще видим Стоян се изцепил с някоя 70-тка. 8)
Залагам за Хюндай :lol: :lol: :lol:
Сега ще видим Стоян се изцепил с някоя 70-тка. 8)
Dumfree Wrote:Залагам за Хюндай :lol: :lol: :lol:
Сега ще видим Стоян се изцепил с някоя 70-тка. 8)

ко беше 70-тка немаше да ме е срам :oops: ,ай да ни ви мъча...голффф,добре поне че е 4-ка 8) .
Dumfree Wrote:Залагам за Хюндай :lol: :lol: :lol:
Сега ще видим Стоян се изцепил с някоя 70-тка. 8)

ко беше 70-тка немаше да ме е срам :oops: ,ай да ни ви мъча...голффф,добре поне че е 4-ка 8) .

BOCK GT1

EEEE,
НАЙ-ПОСЛЕ ГОЛФАДЖИЯ В КЛУБА НИ!
А ДА НИ Е ЧЕСТИТО , КОЛЕГИ!
ДОБРЕ ДОШЪЛ, СТОЯНЧО!!!
Confusedupz: :cheers: :reindeer: :angryfire: :angel10: :albino: =D> :goodman: :flower:

BOCK GT1

EEEE,
НАЙ-ПОСЛЕ ГОЛФАДЖИЯ В КЛУБА НИ!
А ДА НИ Е ЧЕСТИТО , КОЛЕГИ!
ДОБРЕ ДОШЪЛ, СТОЯНЧО!!!
Confusedupz: :cheers: :reindeer: :angryfire: :angel10: :albino: =D> :goodman: :flower:
Pages: 1 2