Волво Клуб - България

Full Version: Бутон за багажника за S60 - Въпрос/Идея
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги здравейте Smile Искам да попитам има ли възможност монтирането на бутон за отваряне на багажника на Volvo S60, 2.0T, 2001 и има ли модели S60 или други на Волво с вграден такъв бутон. И евентуално някой спец, който може да свърши тази работа -
сещам се за колегата Tisho, че е спец по таблата, но той ще каже най-добре.
Благодаря предварително Smile
И да споделя една случка, която наскоро ми се случи при пътуване - забравих си ключовете с дист. на алармата в багажника Confusedhock: и добре, че не бях излязъл още от града та се върнах с такси за втория ключ с дист. Преди това се опитвах какво ли не - отворих облегалката по средата на задната седалката и през дупката се пробвах да достигна до ключовете, но....голям багажник и беше пълен с багаж- затова отпадна този вариант. Ако и вие имате опит с такива случки - споделете.
Здравей. Волвата от 97-2000г. говорим за моделите S/V/C-70 са с вграден такъв бутон за отваряне на багажника. Намира се на предна лява врата(шофьорската) като е в комплект с копче за отваряне капачката на резервоара. За да бъда по точен копчето само отключва багажника не го повдига ако това са твоите намерения.
Слагам ти снимка да видиш как изглежда
Благодаря колега Smile Точно такова ми трябва. Ориг. дист ми беше прецакано и багажника ми се отключва с бутон за багажника от това на алармата. На таблото имам места за поставяне на такъв бутон, но ще го мисля дали ще стане.
...добре са ги мислили тия S/V 70 - ки.
Има такава възможност до колкото знам, но освен бутон ще е необходим и софтуер.
На дистанционното бутона за отваряне работи по следния начин: два пъти бързо натискане и отваря багажника.


Не разбирам нещо. Имал си достъп до купето а до багажника не? Защо просто не отвори багажника от където си се отваря? Smile
интересен въпрос Тишо и аз се запитах това, нали си с централно....заключваш и си отключваш отвътре .... би трябвало да сработи багажника.
ПриветSmile Значи ключа заедно с дист. бяха заключени в багажника, а колата- вратите- бяха отворени- затова пробвах отвътре да правя разни номера, но явно не успях. Ако знаете някой номер в този случай ще е от полза.
n_volvovici Wrote:ПриветSmile Значи ключа заедно с дист. бяха заключени в багажника, а колата- вратите- бяха отворени- затова пробвах отвътре да правя разни номера, но явно не успях. Ако знаете някой номер в този случай ще е от полза.


Такъв вариант няма. Smile Няма как да заключиш само багажника без останалите врати на колата. Обратното може - оключен багажник и заключена кола.
незнам какво се получава при заключване на багажника с ключа и последващо отключване с дистанционното - но си мисля че ще отключи и багажника.
Tisho Wrote:
n_volvovici Wrote:ПриветSmile Значи ключа заедно с дист. бяха заключени в багажника, а колата- вратите- бяха отворени- затова пробвах отвътре да правя разни номера, но явно не успях. Ако знаете някой номер в този случай ще е от полза.


Такъв вариант няма. Smile Няма как да заключиш само багажника без останалите врати на колата. Обратното може - оключен багажник и заключена кола.
незнам какво се получава при заключване на багажника с ключа и последващо отключване с дистанционното - но си мисля че ще отключи и багажника.

Как да не може колега! :roll: Просто си забравих ключа и дист. в багажника и като го треснах и няма отваряне после, а в колата имаше човек и шоф. врата беше отключена, но и това не помогна. Може би трябваше да почна с това, че моето централно беше малко "прецакано", но явно толкова е и направено...Както и да е пробвах и с този бутон с ключ на него от главното у-е на вратата, но само пуска и дига (откл.) механизмите, а багажника -не.
От начало на мен не ми бачкаше този бутон на ориг. дист. за багажника и сега е направено само с бутон от дист. на алармата да се отваря и с ключа разбира се- само да не го оставяш в багажника..... Smile
Може да прозвучи тъпо, но просто се опитвам да помогна, нали знаеш че имаш и бутон над регистрационния номер?!
Leper Wrote:Може да прозвучи тъпо, но просто се опитвам да помогна, нали знаеш че имаш и бутон над регистрационния номер?!

Точно това и аз се опитвам да кажа, че багажника ми се отваря само с ключа или само с дист. на алармата...а като са вътре какво правим?
Незнам други бутони или по-скоро при мен не бачкат. Така си беше от начало като я взех -с прецакано централно и после ми правиха дист. на алармата да откл. и багажника. ( иначе си го отварях само с ключа ).
Pages: 1 2