Волво Клуб - България

Full Version: ТЕ СА НАША ГОРДОСТ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Темата найстина ми се струва малко нескромна, мен ме спонаха де :-), но все пак мисля има и хора чиито имена не са споменати, а са дали и те нещо на клуба, което пък ще ги обиди, дори и да не си признават.
Темата найстина ми се струва малко нескромна, мен ме спонаха де :-), но все пак мисля има и хора чиито имена не са споменати, а са дали и те нещо на клуба, което пък ще ги обиди, дори и да не си признават.
=D> \Big Grin/ =D> за всички, които не са прочели имената и ник-овете си в тази тема =D> \Big Grin/ =D>
=D> \Big Grin/ =D> за всички, които не са прочели имената и ник-овете си в тази тема =D> \Big Grin/ =D>
Подкрепям съществуването на тази тема!!! Браво на всички знайни и незнайни клубари, които вършат добри дела!!! =D>

Абсолютно убедена съм, че никой от членовете на този форум не помага на попадналите в беда, очаквайки благодарности. Както и че никой от великолепните организатори и лидери на клуба не работи за общото благо с някаква користна цел. Но всички те заслужават уважение и то трябва да им бъде показано. Трябва да оценяваме и най-малките хубави нещо в ежедневието, защото те ни помагат да си останем усмихнати, човечни, вярващи. И трябва да се радваме на всеки нов приятел, защото, както е видно, без приятели сме изгубени!
:newb:
Подкрепям съществуването на тази тема!!! Браво на всички знайни и незнайни клубари, които вършат добри дела!!! =D>

Абсолютно убедена съм, че никой от членовете на този форум не помага на попадналите в беда, очаквайки благодарности. Както и че никой от великолепните организатори и лидери на клуба не работи за общото благо с някаква користна цел. Но всички те заслужават уважение и то трябва да им бъде показано. Трябва да оценяваме и най-малките хубави нещо в ежедневието, защото те ни помагат да си останем усмихнати, човечни, вярващи. И трябва да се радваме на всеки нов приятел, защото, както е видно, без приятели сме изгубени!
:newb:
Big Smile Wrote:никой от великолепните организатори и лидери на клуба не работи за общото благо с някаква користна цел.

Да бе да, а тая XC70-ка как се купува, а мойта как да я боядисам а? :-)

ПП
шегувкам се :lol:
Big Smile Wrote:никой от великолепните организатори и лидери на клуба не работи за общото благо с някаква користна цел.

Да бе да, а тая XC70-ка как се купува, а мойта как да я боядисам а? :-)

ПП
шегувкам се :lol:
Кого видях тази неделя във Враца ???
:roll: И кой за поред път е забъркан в покупка на автомобил от там??? Big Grin

Естествено веднага ще познаете, че говоря за наш Искрен. Tongue
Моят Жоро си хареса колица Волво-440 94г., но тя се намираше във Враца.
За да не бием излишно път до там , съдейки от цената на автомобила.
В събота помолих Искрен -ИЗЕКС да го огледа.
-За паричките който иска собственика, колата си заслужава- ми каза той.
Даже ми я спазарил и смъкнал от цената.
Благодаря ти ПРИЯТЕЛЮ!
Поредното доказателство, че клубът ни е изграден от прекрасни личности.
Кого видях тази неделя във Враца ???
:roll: И кой за поред път е забъркан в покупка на автомобил от там??? Big Grin

Естествено веднага ще познаете, че говоря за наш Искрен. Tongue
Моят Жоро си хареса колица Волво-440 94г., но тя се намираше във Враца.
За да не бием излишно път до там , съдейки от цената на автомобила.
В събота помолих Искрен -ИЗЕКС да го огледа.
-За паричките който иска собственика, колата си заслужава- ми каза той.
Даже ми я спазарил и смъкнал от цената.
Благодаря ти ПРИЯТЕЛЮ!
Поредното доказателство, че клубът ни е изграден от прекрасни личности.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8