Волво Клуб - България

Full Version: Нулиране на разхода Volvo S60 КАК???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, от скоро съм собственик на S60 2003' d5 автомат, първите ми впечатления са прекрасни, когато я взех (от приятел) показваше временен разход 6.2 сега понеже застудя а и карам градско по София предимно показва вече 6.3 /100 но не знам това на база колко км е ? и как го изчислява, Искам да го нулирам примерно и да го напълна с нафта да видя как ще гори. Има ли шанс? Idea
pechenia Wrote:Здравейте, от скоро съм собственик на S60 2003' d5 автомат, първите ми впечатления са прекрасни, когато я взех (от приятел) показваше временен разход 6.2 сега понеже застудя а и карам градско по София предимно показва вече 6.3 /100 но не знам това на база колко км е ? и как го изчислява, Искам да го нулирам примерно и да го напълна с нафта да видя как ще гори. Има ли шанс? Idea

Задържаш бутона ресет на снимката - ръчката от където връткаш бордкомпа (показан със стрелка) за 3-4 секунди и стискаш палци засечения разход в Сф да ти е поне под 10 :lol: ... при мен нещо трудно се получава като застудя...
По този начин ресетваш и средна скорост...

Успех!

[attachment=27310]
Благодаря много , точно така се получи Smile разхода за сега ми е добър Wink