Волво Клуб - България

Full Version: Предно окачване на S40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Колеги ако шарнирите на предното окачване са ми за смяна само те ли се сменят или целите носачи? S40 1.8 96 г.
Само шарнирите но ти трябва и преса, за избиване и набиване
И се сваля целия носач.
Мерси много Smile
сменяй целите носачи, сменени шарнири при мен изкараха 9-10 месеца, като има няма да съм влезал в 5 дупки за това време. Труд, два шарнира по25лв, набиване, избиване излезнаха около 140лв, от ибей си взех направо два носача от рено лагуна с доставката около 170-180лв, от тогава минаха две години, сигурен съм , че ще карат още
cjman Wrote:сменяй целите носачи, сменени шарнири при мен изкараха 9-10 месеца, като има няма да съм влезал в 5 дупки за това време. Труд, два шарнира по25лв, набиване, избиване излезнаха около 140лв, от ибей си взех направо два носача от рено лагуна с доставката около 170-180лв, от тогава минаха две години, сигурен съм , че ще карат още
Абсолютно вярно. И аз пробвах само с шарнири... и резултатът щеше да е налице след като колата се опита да изправи един десен завой, щото загерката на шарнира се беше счупила и той се беше изхлузил от носача. Взимаш си носачи със заводски монтирани шарнири и нови тампони... караш си и си свиркаш Wink
добре а как да ги поръчам от ebay какво точно трябва да търся ??? и освен носачите си написал и тампони, а те къде се монтират?
В мото пфое се продава само цял носач. Тампоните се намират на носача. Не си купувай шарнири от Ebay, евтините са китайски болуци, скъпите са по евтини в България.
[attachment=27462]

Това е снимка на десния носач. Имаш 2 тампона и шарнира. Принципно можеш да си закупиш и подмениш всяка част поотделно. Когато купуваш самия носач, обикновено той идва оборудван с тампоните и шарнира. Решение на проблема с изпадащия и клатещ се в леглото шарнир е заваряването на зегерката след монтажа Wink Така мисля да процедирам с този носач, след като го оборудвам с полиуретанови тампони и качествен шарнир.
а колко горе долу е цената на носача с тампоните и шарнир? защото гледах в онлаин каталога на скантех и бяха по 130-140лв
Sasch Wrote:а колко горе долу е цената на носача с тампоните и шарнир? защото гледах в онлаин каталога на скантех и бяха по 130-140лв

Направо си купувай лев и десен и не се бави, ако са в комплект с всичко. В МП са по 356лв едния.
Pages: 1 2 3