Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с вградения телефон... /S60/
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Привет колеги. Имам проблем с вградения телефон на Викинга...Преди си работеше със картата на Глобул, само понякога ставаше така,че телефона не показва да има свързана мрежа (съответно Глобул) и показва замо Антенката и нищо друго на дисплея... а по принцип показва "BG BLOBUL" ... Та това ставаше рядко... но вече е рядко да има...да не кажа,че винаги няма обхват, или по-скоро мрежа...Опитвам да се обадя на някои,чува се набирането, и след това вместо съответния сигнал свободно се чува един единствен бипкащ звук и дотам... Пак в началния дисплей, все едно сам и затворили, но реално не е така...
Не мога да разбера проблема къде е... в антената ли, в мрежата ли, в картата ли... Смятам утре да пробвам с друга карта и да видя резултата.

Колата ми е от подписа... Някои имал ли е подобен проблем? Доста е неприятно... Cry

Поздрави на всички!
при мен беше в картата
gadnia_metal Wrote:при мен беше в картата

Дано да е от това.. Днес ще пробвам. При теб същият ли беше проблема колега?
да, губеше обхват когато си иска, като цъкнеш менюто да намериш контакт започваше едно голямо мислене, рестарт и отначало. Сложих друга карта и заработи. в момента всичко си му е ок
Здравейте колеги! За да не пускам нова тема, ЪП-вам тази след като днес пробвах телефона с три различни карти (различни оператори)
Така:
Globul карта- на дисплей-а не показва нищо.Единствено антенката до която чертичките за обхват липсват.
VIVACOM - Същата работа като при Globul.
М(енте)- ТЕЛ- ТАКА, тук има надпис на екрана BG M-TEL и отстрани УЖ, че е пълен обхвата. Тук дори мога да пробвам да се обадя, при натискане на зелената слушалка за набиране започва да се чува "набирането" чуива се около 3-4 сек. след което се чува сигналът - 'тът' и до там. На другите карти дори не можех и това да направя...И все пак отново неуспешни опити за обаждане и за получаване на обаждания....

ЕДИН ВАЖЕН МОМЕНТ: Влизам в меню-то, след което отивам на мрежи, цъкам....търси мрежа около 1 минута след което ми изписва, че няма намерени..... :?:

Започвам да си мисля, че проблема е някъде по системата ми...антената или нещо от сорта.... :!:

Други идеи колеги :?

Поздрави на всички!