Волво Клуб - България

Full Version: Теглич за VOLVO S60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги. Продавам си теглича, пълен комплект. Теглича е пълно копие на оригиналния. Сам съм си го правил, тъй като преди време не можеше да си намеря такъв. Няма разлика от оригиналния, с изключение на факта, че съм използвал 4мм профил вместо 3мм какъвто е при оригиналния. С теглича съм дърпал многократно платформа с автомобил , за да стане долу-горе ясно за каква работа е ползван. Главата е сваляема, куплунга за ремаркето е метален .Закрепването е изключително лесно, отнемащо 1 час в най-лошия случай. Всяка S60-ца има фабрично оставено място за монтаж на теглич, монтажа на който е с 4бр болтове с якостна стомана 8,8 .
Теглича го продавам , тъй като вече не ми е нужен. Джипката която имам ще върши тежката работа, а колата остава на жената.
Цената е 250лв , която е без коментар ( за сега ). Ще съм благодарен ако темата ми остане неопетнена от излишни коментари.Предварително благодаря.
За връзка с мен - само тук, тъй като през повечето време съм извън обхват.

Весели празници на всички