Волво Клуб - България

Full Version: Купувам (търся ) джанта
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте. Преди няколко дена влязох в една дълбока шахта и джантата ми изкриви и не може да се изправи. Опитах се да си намеря и се оказа, че не е лесна работа. Нова джанта не мога да си позволя в момента, за това се обръщам към форума. Ако някой знае къде продават втора ръка метални джанти за Волво V40 и има в наличност, моля да ми пишете. Размера е 15 цола, ширина 6, разстояние м/у болтовете 114.3
Първо се поинтересувай дали всички джанти са с еднакво тегло. поне алуминиевите не са. Така, че първо направи това и после търси защото със сигурност междуболтовото разстояние и офсета ще съвпада и с други марки автомобили - Митсубиши и т.н.
много благодаря за съвета
Колега имам 2 бр 5/114,3 6j 15'' ЦО-66,1 Перфектни Може и една тел 0885313619
От Пирдоп съм Утре ще пътувам за Бургас
пирдоп само незнам при вас какви коли волво карате с 5 х 114 ...
Колега @snus4o, да беше дал повече подробности за колата примерно, като година на производство и тн. VOLVO V40/S40 първа генерация са с 4 отвора, а S40 втора генерация са с 5 отвора. Трябва да се съгласувате с колегата @chichopa кой какво има и на кой какво му трябва, че като гледам как е обявил 5/114,3 6j 15'' ЦО-66,1 направо може и да не ти свърши работа. Успехи
колегата търси метална джанта 15 '' за в/с 40 4х114,3
аз имам, но ще стане след 6-7 януари
Точно със същия проблем се сблъсках през април,когато съвсем случайно открих,че резервното колело не става на джантата. Обиколих десетки магазини и автоморги в Пловдив,където имаше джанти,от които да направиш цяла танкова бригада,но точно за моята кола нямаше. Докато най-накрая открих място,откъдето си взех джанта. Само че е в Пловдив,нищо не пречи да ти пратя координати,ако желаеш.