Волво Клуб - България

Full Version: Продавам тонколони Волво
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Тонколонките са 4 на брой!
Двете са с фунии за по добър звук/ако правилно се изразявам/, а другите 2 нямат!
Ползвани с леки забележки, което по никакъв начин не пречи на работата им! Изпробвани!
Два броя 13см, а другите по-големи- при интерес ше ги замеря!
Фабрични номера на магнита! И 4-те са 8 омови!
Цена 35лв за 4-те или бартер за 2бр. 13см, но 4 омови!
Това е и причината за продажбата!
Прилагам снимки!
[Image: arx1357239045z.jpg]
[Image: arx1357239156c.jpg]
[Image: bwy1357239192y.jpg]
[Image: viu1357239246j.jpg]
Тел. 0887561510
Съжалявам за големината на снимките! :oops:
Някой ако може да ги оправи да помага! :oops:
Аз понеже нищичко не мога да видя от снимките ще използвам случая да помоля модераторите да направят нещо с тези формати. Всички снимки и от моите обяви излизат по същия начин. Със сигурност аз не правя нещо правилно. Но щом в другите форуми и сайтове за обяви ми излизат в нормален размер, значи тук трябва да се направи нещо да се улеснят хората като мен, които не разбират много от пиксели. Мерси.
Или си намалете резолюцията на снимане от настройките на фотоапарата или преди да качите снимките във форума ги оразмерете с някоя програма. Аз лично ползвам: AnyPic Image Resizer Pro
Добре де - това не може ли и тук да става някък автоматично както е във всички останали форуми и сайтове за обяви.
brad Wrote:Добре де - това не може ли и тук да става някък автоматично както е във всички останали форуми и сайтове за обяви.
Единствено с десен бутон - преглед на изображението се виждат нормално!
Разбрах какво трябва да се направи! Smile