Волво Клуб - България

Full Version: до Администраторите на форума
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

иво

Искам да помоля за помощ,не получих ключ на пощата си при регистрация и сега не мога да влизам с акаунта си.Предварително благодарско :rock:
Влизането става през пощенската ти кутия - има директно линк от където активираш нещата.
Такъв е пътя. :bounce: :compress: Confusedalute: :blob3: :walk: :wave:
иво Wrote:Искам да помоля за помощ,не получих ключ на пощата си при регистрация и сега не мога да влизам с акаунта си.Предварително благодарско :rock:

Кажи си юзърнейм-а и ще проверим. Ако всичко е наред ще активираме ръчно акаунта.

иво

Efri 740 Wrote:Влизането става през пощенската ти кутия - има директно линк от където активираш нещата.
Такъв е пътя.
Проблемът е че аз не получих такъв, :roll: незнам защо

иво

s0me0ne Wrote:
иво Wrote:Искам да помоля за помощ,не получих ключ на пощата си при регистрация и сега не мога да влизам с акаунта си.Предварително благодарско :rock:

Кажи си юзърнейм-а и ще проверим. Ако всичко е наред ще активираме ръчно акаунта.
ivo-юзъра
иво Wrote:
Efri 740 Wrote:Влизането става през пощенската ти кутия - има директно линк от където активираш нещата.
Такъв е пътя.
Проблемът е че аз не получих такъв, :roll: незнам защо

В Абв и мейлБГ понякога пристигат по-бавно писмата. За това не ги използвам за лични мейл услуги. Често се претоварват и не правят основното - не доставят писмата. Можеш да си кажеш юзърнейма и ще го активирам ръчно, ако не предполагам до няколко часа абв ще се оправи от лаг-а. А ако мейла не ти е в абв или мейлБГ ще тестваме форума да не се е сбъгнал.
Мисля, че сега вече всичко е ясно. Доколкото видях мейла ти е в абв.бг - проблема е решен. Вече можеш да влезеш с твоите си юзърнейм и парола.

Добре дошъл!
s0me0ne Wrote:Мисля, че сега вече всичко е ясно. Доколкото видях мейла ти е в абв.бг - проблема е решен. Вече можеш да влезеш с твоите си юзърнейм и парола.

Добре дошъл!
Голямо Благодаря форума е супер и много ми харесва желая му успех Smile
Ivo Wrote:
s0me0ne Wrote:Мисля, че сега вече всичко е ясно. Доколкото видях мейла ти е в абв.бг - проблема е решен. Вече можеш да влезеш с твоите си юзърнейм и парола.

Добре дошъл!
Голямо Благодаря форума е супер и много ми харесва желая му успех Smile

Благодаря за добрите думи - виновник е и "хамлет".

Погледнах снимките на колата ти - наистина е перфектна. На заден фон се вижда едно по-старо комби. Прилича ми на по-старите 2хх. Да не е твое?
s0me0ne Wrote:
Ivo Wrote:
s0me0ne Wrote:Мисля, че сега вече всичко е ясно. Доколкото видях мейла ти е в абв.бг - проблема е решен. Вече можеш да влезеш с твоите си юзърнейм и парола.

Добре дошъл!
Голямо Благодаря форума е супер и много ми харесва желая му успех Smile

Благодаря за добрите думи - виновник е и "хамлет".

Погледнах снимките на колата ти - наистина е перфектна. На заден фон се вижда едно по-старо комби. Прилича ми на по-старите 2хх. Да не е твое?
всъщност е 145 ,беше на баща ми и изкара дълга и вярна служба,но се наложи да се разделим с него,за мое съжаление Sad
Pages: 1 2