Волво Клуб - България

Full Version: Въпросче,парно ?!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги я кажете духалките дето са за задните седалки,нещо ми духат хладно ,при положение ,че съм го дал примерно на 25 гр. и от пред бичи яка жега?! Тва според мен не е нормално дори и макс температура да наглася назаде е хладка такава леко топло ,но не и жегата дето пердаши отпред?! Тва от кво може да е?
Поздрави ! : )
Здравей колега. Според мен се получава от това, че колата ти предполагам седи на вън и в този студ абсолютно всичко е студено и макара да пуснеш на макс топло всички въздоховоди са студени. Предните са най-близко до радиатора на парното което означава и най-бързо затопляне а тези който са на гредите са доста далеч от парното и по-бавно загрява самата тръба. Това е само мое предположение което може да не взимаш в предвид. Това на къси разтояния ли го пробваш или на дълъг път ? Защото ако и на дълго го прави то определено имаш проблем.
На дълго разбира се ,за късото изобщо не го коментирам ! Но нека някой обесни какъв ли проблем може да имам?!
Щом духа значи връзката не е прекъсната никъде, общо взето доколкото съм запознат имаш само ПВЦ тръби до задните духалки...
Това ми е ясно колега....
ХММ щом на дълъг път се получава такава разлика ... да не би клапата която е за отваряне към задните въздоховоди да е полу отворена... няма логика просто мисля на глас. Провери във Вадиса подробно какво може да се е объркало (механично) защото на прима виста не виждам логика отпред да има супер парно а от зад да е хладко... ще следя с интерес да видим какво ще излезне Smile
Най-вероятно си е просто загуба по трасето,защото пътя не е малък до отзад ,а и купето си е студено все пак. До такъв извод днес стигнахме с колегата Kotuosho,но дали в действителност е така не зная още Big Grin Wink
И при мен е така - нормално е, не се шашкаите, колкото и да е топъл въздуха отпред - до отзад си изстива, да ви кажа аз мисля, че тия духалки в гредите са по-скоро за няква по-обща темп. из купето и да обдухват също и задните странични стъкла , които при това голямо купе са по-трудно повлияни от парното.
И при мен е така - нормално е, не се шашкаите, колкото и да е топъл въздуха отпред - до отзад си изстива, да ви кажа аз мисля, че тия духалки в гредите са по-скоро за няква по-обща темп. из купето и да обдухват също и задните странични стъкла , които при това голямо купе са по-трудно повлияни от парното.
При меня тоже Wink
Pages: 1 2