Волво Клуб - България

Full Version: Може ли да се подобри маневреността на S60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

преди време, когато "събирах" мнения за S60 бях попаднал на поредната тема във форума за маневреността на същият модел. В тази въпросна тема имаше пост, който предлагаше решение за подобряване на въпросният проблем (ако може да се нарече така), но сега не мога да я намеря. Според същият този пост се сменя нещо по предното окачване с същата част, но за S40 или S80 (не помня точно... може и от друг модел на Волво да беше, но мисля че пак беше S). Та... въпросът е - възможно ли е това в действителност и някой правили ли го е? Има ли наистина очакваният ефект?


Благодаря предварително за отделените време и внимание!
Може леко да се промени като се сменят ограничителите на носачите, но не те съветвам да го правиш. все пак е изчислено какъв завой да прави. ок, намаляш радиуса на завой, но по големия ъгъл който се получава натоварва каретата, и в един момент отиваш на смяна карета. за D5 автомат лявата полуоска е 1100лв така че, свиквай с една две манерври повече да завиваш Smile на мен вече не ми прави впечатление радиуса, свиква се

ето това е ограничителя :
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=21454&p=172584">viewtopic.php?f=8&t=21454&p=172584</a><!-- l -->
Благодаря за бързият отговор и са много, много полезната тема, към която ме препрати! Бих се радвал да науча и други полезни неща, които трябва да бъдят сменени навреме, преди да са направили по-големи поразии!