Волво Клуб - България

Full Version: Здравейте
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте приятели, почитатели на Шведското чудо Volvo.
От няколко месеца съм собственик на един чудесен автомобил Volvo V70 (комбито е бензиново с автоматични скорости, разни екстри и т.н.) до днес не смеех да ставам член на клуба, по простата причина, че за първи път карам шведски автомобил, независимо от това че поживях известно време в тази интересна държава. Бих се радвал ако в този клуб намеря съмишленици (страстен риболовец, скиор и планинар съм) и добри хора с които да споделям радостите и неволите от карането на този автомобил.За сега това е от мен пажелавам на всички ви прекрасен и успешен ден, а понеже много се гордея с автомобила си ще си позволя да кача и негова снимка

[Image: 029210671.jpg]
Привет колега Smile
Радвам се че си избрал Шведското чудо Волво Wink ,за някой от нас Волво не е просто автомобил-Волво е начин на живот!
Пиши в кой край на България живееш...,за да знаем на коя регионална среща да те поканим Smile

Поздрави и успех!
Кореняк Софиянец съм и живея в блокчетата на гърба на х-л Плиска.
С удоволствие ще присъствам на форумните срещи, без друго отскоро карам този автомобил и винаги има какво да се научи от добри хора (покрай риболовните форуми и сбирки вече имам добри приятели в цяла България)....
Добре дошъл, колега! Освен че и аз карам V70, споделям любовта към планината, особено към алпийската част. Обозначи се откъде си, по-лесно ще намериш съмишленици.
Здрасти колега и добре дошъл !
Честито и добре дошъл!Нещо и от мен, макар и начинаещ:
[attachment=27771]