Волво Клуб - България

Full Version: Upgrade HU603 - HU803?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Leper Wrote:Update на софтуеъра - успешен!
колко ти излезе ъпдейтa? и друго аз съм само с касетка и си мисля за hu 603, та твоето какво ще го правиш? да те отърва от него ако е читаво Smile
update беше около 45 лв ама понеже нещо решихме с Роби да прочете и някоя друга грешка с Вида та стана към 85 лв Smile Да аз повече моето немога да го ползвам повече, така, че на лични ще договорим нещо.
Още чакам Tisho да пусне как се сваля задната кора Smile
Leper Wrote:Още чакам Tisho да пусне как се сваля задната кора Smile
Коя задна кора бре? Тази която е под заден джам и държи говорителите ли? Ако е за нея свалянето и е елементарно, доста по лесно от колкото кора на врата. Свалят се седалките /задните/напред, все едно да пъхаш по-обемен багаж, от към багажника поглеждаш отдолу и сваляш кората. Нищо особено няма и нищо за чупене няма Wink
Leper Wrote:Още чакам Tisho да пусне как се сваля задната кора Smile

:oops:
Незнайно защо съм останал с впечатлението, че си я разглобил вече. След час ще съм при ком-па който на който има вадис и ще ти пусна указания.
Wink Благодаря Smile
Leper Wrote:Ма не е лъжа, ама сега се отказах, че намерих скритите настройки на еквалайзера Wink
Я кажи къде са теЗи скрити настройки Smile
Това е за 803 но важи и за другите модели: <!-- m --><a class="postlink" href="http://s60r.fadainc.com/tips/Audio_System_HU803_Hidden_Menus.pdf">http://s60r.fadainc.com/tips/Audio_Syst ... _Menus.pdf</a><!-- m -->
Leper Wrote:Днес включих само плеъра да видя какво свети и какво работи. За съжаление Тишо се оказа прав, бутоните от волана неработят (не е болка за умиране при положение че са доста неудобни на дясната ръка, но все пак), и съответно подсветката на бутоните неработи. Но се чудя ако се смени вътре в тях тази част дефакто която си кореспондира с САN дали няма да станат нещата, и коя е тази част Smile .... хубавото в цялата работа е че дори и да не стане с 3-ти канал, мога да си сложа усилвателя на моя HU и пак да е хубава музиката Smile


С програмиране ще ти излезе по-евтино. Другия вариант е... Сменяш дънната платка, запояваш една камара компоненти по дънната и усилвателната платки. сменяш предния панел със платката и кутията, и накрая няма да ти работи бутона RND, щото освен, че липсва бутона и FW на процесора не го проверява този бутон дали е натиснат или не.
Кратко и ясно -> МП за да ти го програмират към колата и си готов. Smile
Pages: 1 2 3 4 5