Волво Клуб - България

Full Version: Дисплей с неустановено предназначение
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Никога не е късно да стане човек за смях - ето,че за мен мигът дойде... Карам вече четвърта година колата си,но чак онзи ден се замислих за какво,дявол го взел,служи дисплеят на таблото под секцията,показваща температурата и нивото на горивото? Левият е часовника,средният е за броя на изминатите километри,а за какво служи десният?! Във всеки случай на мен не ми показва нищо,не помня и да е показвал някога нещо.
Показва различни показания като температура на двигателя, на масло , среден разход на гориво и т.н. , но за съжаление предполагам че при теб просто липсва тази така да се каже екстра а дисплея е просто бутафорен.Това е така наречения борд компютър или както волво го наричат инфо център.
baipetko Wrote:Това е така наречения борд компютър или както волво го наричат инфо център.
Ако действително е така,ми иде да падна на колене и да благодаря на Гьотеборгския Господ,че на този дисплей няма нищо! Защото нямам борд компютър,което е истинско щастие!
И защо си толкова безумно щастлив че нямаш борд компютър ?
То всъщност компютър има, няма копче и кабел :-)