Волво Клуб - България

Full Version: Купувам двигател 2.4 TD
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, търся да купя двигател 2.4TD от Волво БЕЗ интеркуулер. Двигателя ми трябва за Фолксваген LT (модела с правоъгълния фар '84 - '93г), така че ако някой има двигател направо от такова LT, също става. Доколкото знам този двигател е на Волво 740, може да става и от други модели но с това не съм запознат, така че ако някой от вас знае повече, ще съм благодарен ако сподели. Трябва ми оборудван двигател с помпа, турбо и всичко останало, без скорости, директно да се монтира. Доколкото знам този двигател е 107к.с. или 109к.с., точно и такъв ми трябва.
Цена няма да определям, тъй като тя се определя от продавача. Ако някой има такъв мотор да пише и да предложи цена и ще се договорим. За предпочитане е двигателя да е от София, още по - добре и ако може да се чуе.
Мога да купя и цяло Волво с такъв двигател, независимо от състоянието на другите части като купе, скорости, салон или окачване, стига да е на разумна цена. Интересува ме само двигателя да е в добро състояние.
Намерих примерна снимка от форумите, която прикачвам, за да се добие представа за кой двигател говоря.
От София съм. ТЕЛ: 0899 10 66 67 Радо

Предварително благодаря на всички!
Точно този който си показал е сложен на 240-ка и без турбо - 90к.с.