Волво Клуб - България

Full Version: ЧРД на BOYCH
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Честит Рожден Ден на адв. Бойко Матеев - виден столичен извращенец! А, и, не само... Wink
А, наздраве!!!
Не те забравяме... Макар, че, тук, вече си в синьо!
Днес, аз, лично, ще ударя една огнена вода за твое здраве, Приятелю!
Честит рожден ден на незабравимия, най-извратения и най-виртуално черпещия Бойч. Жив и здрав да си и за напред!!!

П.П. Това е човека, който първи ми писа в този форум, а аз помня това :mrgreen: :twisted: :mrgreen: !
Жив и здрав да си бате Бойч :!: :!: :!:
Честит Рожден Ден Извратеняко!
От здраве да не се отървеш и да илядиш!И глей да не си изпиеш виртуалното пиене самичък.
голям да порастеш!
ЧРД бат Бойко жив и здрав и все така извратен
Честит Рожден Ден Извратеняк Матеев :mrgreen:
Всичко най-добро ти желаем Smile
Поздрави: Дани и Кире ООД.
Честит рожден ден Бойко ! Бъди жив и здрав ! Нека виртуалния бар никога да не затваря за теб !
Ама моля ви се !
Не просто наздраве, ами наздраве на всички възможни езици и най-вече на древно шумерски , щото за мене по-извратено писмо и четмо от това може само Бойч да сътвори!
Онези пространни , разноцветни и дълбокомислени от юридическа гледна точка постове, които ме докарваха до делириум тременс нивга не ще забравя, дори в отвъдното....
Сложния отпечатък на творческата мисъл на човека с миризливата маратонка стои в съзнанието ми , като жалон на журналистическата самодейност в най-висша степен !
С две думи - да си жив и здрав Бойко и независимо от времето , марката на колата и ангажиментите ти пожелавам да си все същия веселяк и столичен извратеняк !!!
Аз отивам във виртуалния бар, за вас не знам.
ЧРД и от мен!
Pages: 1 2