Волво Клуб - България

Full Version: 7 години ВОЛВО ФОРУМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ЧЕСТИТА 7-ГОДИШНИНА НА ВОЛВО ФОРУМА !!!

На днешната дата се навършват 7 години, откакто го има ВОЛВО ФОРУМА.
Да благодарим на неговите създатели Пламен и Мишо.
Нека Форумът да расте, да се развива и да носи радост и ползи на неговите потребители!
Честита годишнина на Форума ! Да илядим с него със все по-добри успехи !
Честита годишнина!
Радвам се че го има.
Запознах се с много приятели и бих се радвал да продължава да се развива в този дух и позитивна посока! Wink
Брей?! Че, станаха ли?
Колко бързо минаха, значи...
Добре! Сега, поне, вече не ни липсват първите седем години, каквато поговорка има!
Да ни е честито!
Да са живи и здрави създателите - администраторите...
Да сме живи и здрави, всички, които ползваме Форума, за всички добри дела, които, той произвежда и провокира!
Честит празник Приятели и Колеги!
Предлагам подобаващо да отбележим случая!!! И, аз имам една идея, дори... За софиянци...
Наближава последната неделя на месеца. Тя съвпада с Референдума, но, и, това има своите плюсове...
Покрай изразяването на гражданската ни позиция в този ден, нека да се съберем всички Колеги, Волво приятели, пак пред НИМ, както правим винаги... Да обменим мисли и чуства, пък, и да пием по бира в Танкист! Да си спомним началото на тази Волво идилия, и да погледнем в бъдещето...
Харесва ли ви идеята?

п.п. Вече е отворена тема за срещата <!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=24964">http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic ... 20&t=24964</a><!-- m -->,
където може да се обсъжда идеята!
Честита годишнина на всички, които се чувстват съпричастни към форума!
Rostislav Wrote:и да пием по бира в Танкист!
К*****ца гадни! Пак няма да мога да дойда! Ама честито все пак!
п.с. аз скромно ще удавя мъката с моя френд Jack, Jack Daniel's...
Rostislav Wrote:Харесва ли ви идеята?
Бива Wink ,направо пускай тема и направи резервация Big Grin
kire Wrote:
Rostislav Wrote:Харесва ли ви идеята?
Бива Wink ,направо пускай тема и направи резервация Big Grin

Темата е налична, вече, и, сега очаквам там, всички видни столични и провинциални спамаджий да се записват... Wink
Да не оспамим тази, щото, темата е за друго, ама, аз, като повлякох крак... :oops:
Да ни е честита годишнината!
Радвам се, че съм част от това общество!
Честита годишнина на всички приятели и колеги!
Pages: 1 2