Волво Клуб - България

Full Version: Алтернатор за Волво 240, В230К, 89г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, търся алтернатор за Волво 240, карбуратор, мотор В230К, 89г. Вчера моят блокира, а не ми се занимава с ремонти, та затова предпочитам да намеря читав такъв, втора употреба.
Тел:0894602042, София.
Колега,имам алтернатор от 2-ка но не си спомням от коя (с какъв двигател беше), със сигурност е от бензинова.От работеща кола е свален и е работил до преди 10години , оттогава ми седи в мазето и е възможно "малко" да е поръждясал и по клеясъл.Ето ти снимки пък ти си прецени: [attachment=27967] [attachment=27966] [attachment=27965] [attachment=27964] [attachment=27963] [attachment=27962] [attachment=27961]
armagedon Wrote:Колега,имам алтернатор от 2-ка но не си спомням от коя (с какъв двигател беше), със сигурност е от бензинова.От работеща кола е свален и е работил до преди 10години , оттогава ми седи в мазето и е възможно "малко" да е поръждясал и по клеясъл.Ето ти снимки пък ти си прецени: [ATTACHMENT NOT FOUND] [ATTACHMENT NOT FOUND] [ATTACHMENT NOT FOUND] [ATTACHMENT NOT FOUND] [ATTACHMENT NOT FOUND] [ATTACHMENT NOT FOUND] [ATTACHMENT NOT FOUND]

Интересува ме дали при завъртане на ротора се чува свистене или други странни шумове...Естествено, цената също. Кога мога да видя алтернатора?
Вече намерих цяла кола, така че, темата е за триене.