Волво Клуб - България

Full Version: Кора за волан на S60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте !Колеги питането ми е следното . Дошла ми е една идея в главата ,но н.з. колко би струвала как и от къде .Става на въпрос за кората която е на волана понеже моя е от модела 2001 където е само с надпис на Volvo ,а ми се ще да го сменя с по новите след 2003 .Може ли да се направи такава интервенция ?Как става самата смяна и колко би ми излязло ?И също така ,но не на последно място е има ли разлика в цвета или са еднакви всички ? Някой да е извършвал подобна смяна?Прилагам и ориентировъчно снимка от подобен волан и това което точно ме интересува.Не съм поставил поста в купува понеже още не е търсене а само идея с мн въпросителни? Big Grin

Мерси предварително!
Тази част не върви ли заедно с целия еърбег ?!? Ако предположението ми е правилно едва ли си струва ....
И аз така мисля,и ако се окажа прав не си струва.Заради една кора и аербег,цената 100% ще е от ~150 лева нагоре.
Капака по принцип върви с целият airbag и ако не се лъжа твоят е сив а по новият е черен
Точно Airbag-а си е това което искаш да смениш..
Еърбег е със сигурност, даже някъде ми се мандахерцаше дълго време такава кора с изскочил еърбег от С60. Може би има вариант със смяна на целия волан и после в МП за да работят възглавниците Wink
освен това това на снимката е от триъгълните - и твоя ли е такъв??
Ето по този начин изглежда образно моя Smile .Колеги надявам се това което съм писал за цвета не го взимате в предвид от образните снимки които съм задал Wink .Др идейки колко би ми изляло все пак никой ли си няма на идея ако все пак сменя целия волан ? или др си мисля не може ли да се намери само кората и airbega да си остане стрия ?този мой последен въпрос може и да е глупав ама не сам мн на ''ти'' с материала .
Може само airbag-а, стига да си го намериш. Старите като твоя се намират за 20-30 GBP, новите са 80-100+. Има и друго, трябва да се провери съвместимостта за всеки случай, т.е. размера може да съвпада, но не и възможността за интеграция с твоя автомобил. Замяната може да доведе до грешки в системата и да не работи в последствие, не съм сигурен, но може и да се налага софтуерна актуализация при смяната.. ако някой го е правил - нека сподели. На първо четене, замяната няма да излезе под 200-300 лв, дали си заслужава заради козметичен ефект?