Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос за ножа на предната броня на Volvo S40 97г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Интересува ме някой дали е пробвал да приспособи нож от друга кола, ако е успял да сподели от каква и как много ще съм благодарен Smile
колега челия нож ли го нямаш понеже мисля, че имам 2 от 3 части, но е от в40 Smile
Нямам нито една част така си я купих, аз бих взел и счупени части ще си ги залепя ама няма, а за здрав нож ми искаха 50лв то по добре броня да си купя за толкова Big Grin
barbados Wrote:колега челия нож ли го нямаш понеже мисля, че имам 2 от 3 части, но е от в40 Smile

Кои 2 части имаш, и в какво състояние са. Имам интерес да ги взема! Smile
То и аз имам интерес да ги взема стига да са на изгодна цена Smile
да си имам правописа Smile еми несъм мислил да ги продавам мисля, че имам лявата и средната, но пак трябва да проверя.Колкото до състоянието неса перфектни, но са здрави.Само трябва да се разберете на кого :roll:
А колко пари ще им искаш и от къде си да знам дали ще ползваме куриери ?
куриер, ще трябва понеже съм от Нови пазар (Шуменска област ) колкото за пари мисля да ги дам на добра воля само се разберете помежду си Smile
Ако кажеш от коя фаза са добавките веднга ще разберем кой ще се докопа до тях. Smile
Ако са от първата фаза аз съм си ги заплюл първи Big Grin
Pages: 1 2