Волво Клуб - България

Full Version: Няколко въпроса
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ходих до Скантех и си взех отопляемо стъкло и чистачки за фаровете(22лв) . ico850 за 940 имат, бяха 15-16 лв двете, нз защо има разлика в цените, предполагах, че са еднакви, но явно има разлика.
Мерси
Snatchbg Wrote:Ходих до Скантех и си взех отопляемо стъкло и чистачки за фаровете(22лв) . ico850 за 940 имат, бяха 15-16 лв двете, нз защо има разлика в цените, предполагах, че са еднакви, но явно има разлика.
Колега,какво отопляемо стъкло си взе,че на мен ми трябва дясно за странично огледало. Ако да как се вижда като оригиналното ли или доста по зле и какви пари е .... :lol:
взех ляво странично, с подгряване и ми излезе 45лв с отстъпката (иначе 49) , доста добре се вижда, не намирам разлика спрямо оригиналното, но ми прави впечатление от сайта на Скантех, че десните огледала се изчерпват по-бързо, дано имаш успех с намирането, според мен си заслужава парите.
снимал съм го да погледнеш Smile съжалявам за огромните снимки, не се съобразих, че ще излезнат така лошо :oops:
Ми то външно досущ като оригиналното. БЛАГОДАРЯ колега!
Pages: 1 2