Волво Клуб - България

Full Version: Kаква е тази част?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
благодаря[attachment=28158]
2004 volvo s60 2.5T
?
Стига бе колеги, не може да ме убедите че никой няма идея каква е тази част?

..Нека раздвижим този форум, ще бъде полезно за всички Big Grin
Колега като за начало това е някакъв датчик ама за какво Sad виж до къде стига маркуча в който влиза датчика и така. Направи по-голяма снимка и я сложи
Абе много ти е чист двигателят...... :roll:
Имам чувството , че това е датчик, в който има мембрана и контактор, които се задействат от определено налягане, убеден съм че има връзка с повишаването на налягането на въздуха във всмукателния колектор.
Вследствие на работата на турбината....
Изглежда това е някакъв клапан на вакума за спирачната система.
Волво номер: 31265825 / 30645493
[attachment=28242]
kotuoshu Wrote:Изглежда това е някакъв клапан на вакума за спирачната система.
Волво номер: 31265825 / 30645493
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Да това е сензор на вакуум магистралата.По принцип се слага на бензиновите коли с ел.вакуум помпа.
kotuoshu Wrote:Изглежда това е някакъв клапан на вакума за спирачната система.
Волво номер: 31265825 / 30645493
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Така развръзката е налице. Първо искам сърдечно да благодаря на всички колеги отзовали се, но най-вече на теб колега, защото ползвайки твоите парт номера, намерих частта. След съвет с Гугъл разбрах и че ако не я сменя ще замине и помпата на сервото на спирачките и от $100 става на $500 ремонт. Бързо поръчах, смених за 2 мин работа....и сега съм като нов. Форума помага, но единствения му кусур е че е много НЕ-активен. Трябва да станем или повече хора или просто да сме по-активни Smile

Аз за сега съм много доволен и искам този форум да стане движеща сила и да върви, защото е полезен и пести пари от диагностика и ремонти. Нека погладуват майсторите малко, стига са гушили кинти Smile

Благодаря колеги
Pages: 1 2