Волво Клуб - България

Full Version: здравеите
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
rokoko Wrote:
kire Wrote:Надявам се,да я видим на срещата Влади Smile Smile Smile
Кире, той вече е казал, че ще дойде на срещата. :wink: Е, вече ще сте най-малко 2х240! Дали ще имам честта поне едната да покарам малко!? :!: :!: :!:

няма проблем рококо да направи6 едно кракче на едно истинско волво :lol: и надивам се и аз да мога да направя едно кракче на едно истинско ножо волво :twisted:
rokoko Wrote:
kire Wrote:Надявам се,да я видим на срещата Влади Smile Smile Smile
Кире, той вече е казал, че ще дойде на срещата. :wink: Е, вече ще сте най-малко 2х240! Дали ще имам честта поне едната да покарам малко!? :!: :!: :!:

няма проблем рококо да направи6 едно кракче на едно истинско волво :lol: и надивам се и аз да мога да направя едно кракче на едно истинско ножо волво :twisted:
Никакви грижи да нямате - колата ми ще е на разположение - всеки, който поиска може да я пробва! :thumbright:
Никакви грижи да нямате - колата ми ще е на разположение - всеки, който поиска може да я пробва! :thumbright:
kire Wrote:Като дойде,ще го видим :wink:
А,няма проблем да се порадваш на мойта "играчка" Smile Smile Smile ,ще ми бъде приятно :lol:

kире имаш поща :lol: прочети и ми кажи дали е така!
kire Wrote:Като дойде,ще го видим :wink:
А,няма проблем да се порадваш на мойта "играчка" Smile Smile Smile ,ще ми бъде приятно :lol:

kире имаш поща :lol: прочети и ми кажи дали е така!
rokoko Wrote:Никакви грижи да нямате - колата ми ще е на разположение - всеки, който поиска може да я пробва! :thumbright:
Аааа!! мога ли да я пробвам - седалките с жената Big Grin ? :wink:
rokoko Wrote:Никакви грижи да нямате - колата ми ще е на разположение - всеки, който поиска може да я пробва! :thumbright:
Аааа!! мога ли да я пробвам - седалките с жената Big Grin ? :wink:
Efri 740 Wrote:
rokoko Wrote:Никакви грижи да нямате - колата ми ще е на разположение - всеки, който поиска може да я пробва! :thumbright:
Аааа!! мога ли да я пробвам - седалките с жената Big Grin ? :wink:
С твоята или... ?!? Big Grin Smile :lol: Smile Big Grin :!:
Efri 740 Wrote:
rokoko Wrote:Никакви грижи да нямате - колата ми ще е на разположение - всеки, който поиска може да я пробва! :thumbright:
Аааа!! мога ли да я пробвам - седалките с жената Big Grin ? :wink:
С твоята или... ?!? Big Grin Smile :lol: Smile Big Grin :!:
Pages: 1 2 3