Волво Клуб - България

Full Version: Volvo 940GL на части
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[attachment=28299][attachment=28300][attachment=28301][attachment=28302][attachment=28303][attachment=28304]Марка: Волво
Модел: 940
Пробег: 250 000
Дата производство: 1991г.
Дата първа регистрация: 1991г
Тип двигател: бензин
Кубатура: 2.3
Скоростна кутия: ръчна
Категория: седан
Цвят: син

Особености:
*врати - 4
*ABS -
*Ел. стъкла -
*Ел. огледала -
*Климатик -
*Халогени - да
*Аларма - да
*Централно заключване - да
*Шибидах - да


Телефон:
0888-90-33-27 ;0878-45-74-45
Място, на което може да се види колата: София

Снимки:
Методи, снимай интериора някой може даси хареса нещо от там. Иначе за сега нещата които ще взема аз са: челното стъкло, преден ляв мигач и лайстната на преден ляв калник. Ще видя снимките на интериора и аки си харесам още нещо пак ще ти кажа.
ico850 Wrote:Методи, снимай интериора някой може даси хареса нещо от там. Иначе за сега нещата които ще взема аз са: челното стъкло, преден ляв мигач и лайстната на преден ляв калник. Ще видя снимките на интериора и аки си харесам още нещо пак ще ти кажа.
И двете рамена на чистачките, а също така ако успееш да запазиш лайстните около стълкото и щипките които ги държат :!: :!: :!:
ico850 Wrote:
ico850 Wrote:Методи, снимай интериора някой може даси хареса нещо от там. Иначе за сега нещата които ще взема аз са: челното стъкло, преден ляв мигач и лайстната на преден ляв калник. Ще видя снимките на интериора и аки си харесам още нещо пак ще ти кажа.
И двете рамена на чистачките, а също така ако успееш да запазиш лайстните около стълкото и щипките които ги държат :!: :!: :!:
Добре ,така да бъде Wink
продадени;

1 .скорости ,
2 .кардан ,
3 .воден радятор +/перка/ ,
4 .десен мигач ,
5.стъкло десен фар .
6.сеник ляв
Щом си го метнал, сваляй нещата за които съм ти писал и да ми ги пращаш :!: :!: :!:
ico850 Wrote:Щом си го метнал, сваляй нещата за които съм ти писал и да ми ги пращаш :!: :!: :!:
ok Wink