Волво Клуб - България

Full Version: Смяна стъклото на вратата S60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги , някой сменял ли е стъкло на предна врата ? Мамка му на тоз дето ми го счупи
Търсих из щета но намерих само за смяната на водачите и тук из форума не намерих.Та ако някой знае нещичко да помага.За предната врата е .S60 2007г.
Значи си намерил 90%
В темата ми за водачите всико важи за теб, но като махнеш старите водачи просто повдигаш стъклото нагоре леко по диагоналата. Карай внимателно, то само ще ти покаже как излиза.
Казваш са ти го счупили - почисти много добре движещите части по механизмите, особенно там където има грес, защото е твърде вероятно парченца стъкло да са полепнали по нея. И не се оплаквай, много по-лесно се сменя и почиства механизъм на предна врата отколкото този на шибедаха посред зима на -15 ...

п.п. Стъкло трябва ли ти?
Ужас, а и като знам как трудно се чупят тези стъкла, явно на някои много му е "пречело" ...
Успех
А Каско направи ли? За коли под 8 години отиваш в доверен сервиз и те "оправят" Ако нямаш застраховка, това най-вероятно е подсещане да си направиш. Не си мисли, че времената са други :evil:
Той бат Милчо е виден застраховател, ама обича нещата сам да си ги прави Smile