Волво Клуб - България

Full Version: Читав акумулатор около 75-85 Ah ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги и съфорумници, на някой да му се намира акумулаторче, което не е издухано около 75-85 Ah за другата ми кола (Alfa 147) ?
Ако има такива да дадат някакви предложения за цена и т.н. .. Smile

Поздрави на всички!
In Flames Wrote:Здравейте колеги и съфорумници, на някой да му се намира акумулаторче, което не е издухано около 75-85 Ah за другата ми кола (Alfa 147) ?
Ако има такива да дадат някакви предложения за цена и т.н. .. Smile

Поздрави на всички!
Само да ти спомена, че над 72Аh са в по-големи кутии и няма да влезе в леглото на Алфа-та Wink
Този мотор оригинално е с 60 или 62 Ah, но с усилен пусков ток (широчина 25см на кутията) ... имах такава Алфа и затова се намесих, по-добре търси по-малък от обявения Wink
btw ... На ХС90 ми е 80 Ah, но 800А пусков ток и е в доста по-широка кутия.
Dodo 155 Wrote:
In Flames Wrote:Здравейте колеги и съфорумници, на някой да му се намира акумулаторче, което не е издухано около 75-85 Ah за другата ми кола (Alfa 147) ?
Ако има такива да дадат някакви предложения за цена и т.н. .. Smile

Поздрави на всички!
Само да ти спомена, че над 72Аh са в по-големи кутии и няма да влезе в леглото на Алфа-та Wink
Този мотор оригинално е с 60 или 62 Ah, но с усилен пусков ток (широчина 25см на кутията) ... имах такава Алфа и затова се намесих, по-добре търси по-малък от обявения Wink
btw ... На ХС90 ми е 80 Ah, но 800А пусков ток и е в доста по-широка кутия.


Здравей, вече намверих 74 AH с пусков ток мисля 500 и нещо, и влезна беше стандартна кутията. Някакъв който е производство от фабриката на VARTA..

п.п. На Волво-то ми е 100 AH и е доооооста голям.. То за това и е в багажника де..
Поздрави!
In Flames Wrote:
Dodo 155 Wrote:
In Flames Wrote:Здравейте колеги и съфорумници, на някой да му се намира акумулаторче, което не е издухано около 75-85 Ah за другата ми кола (Alfa 147) ?
Ако има такива да дадат някакви предложения за цена и т.н. .. Smile

Поздрави на всички!
Само да ти спомена, че над 72Аh са в по-големи кутии и няма да влезе в леглото на Алфа-та Wink
Този мотор оригинално е с 60 или 62 Ah, но с усилен пусков ток (широчина 25см на кутията) ... имах такава Алфа и затова се намесих, по-добре търси по-малък от обявения Wink
btw ... На ХС90 ми е 80 Ah, но 800А пусков ток и е в доста по-широка кутия.


Здравей, вече намверих 74 AH с пусков ток мисля 500 и нещо, и влезна беше стандартна кутията. Някакъв който е производство от фабриката на VARTA..

п.п. На Волво-то ми е 100 AH и е доооооста голям.. То за това и е в багажника де..
Поздрави!

Не е баш затова...
Идеята да се постави в багажника е че при евентуален челен удар е възможно да се спука и да причини разливане на съдържанието му в моторния отсек и върху пътниците отпред като по този начин този риск се избягва.