Волво Клуб - България

Full Version: Помощ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,преди няколко дни си сложих новите джанти и сега се чудя какъв цвят да си боядисам спирачките ако може да ми дадете няколко съвета как ще стои най-красиво .Ето и снимка на джантите .
Розови!

:mrgreen: 8-)
ехх баш розови Big Grin
Абе глупости...розови...най-добре ще е пепел от рози! И светодиодни ленти на всички възможни места, по възможност сини и червени. Да не забравяме и огледални стелки, само те дигат с дваасе коня!
Извън майтапа, най-добре не ги барай, ами си помисли да си вземеш едни хубави свещи или кабели, ако не си ги сменил. И като цяло що се занимаваш с глупости?
еми незнам един двама авери викат боядисай си спирачките отзаде зад джантата по красиво ще стои казват, иначе не съм мислил просто попитах свещите са нови зимата ги смених ,а за какви кабели говориш не разбрах Big Grin
Е, как за какви кабели - за тонколоните естествено. Wink
За постигане на добър ефект от цялата работа е добре да се боядисат и дисковете. Задължително розови. :mrgreen:

Мисля си, че далеч по ефектно би било да се добави устройство което при натискане на спирачка прави така, че през джантите да излизат пламъци. Idea :roll:
Най-добре ги разкарай тия джанти и си сложи истински такива.Извинявай за искреността но ми се струват неподходящи.Лично мнение.Поздрави.
Според мен Сиво ще изпъква на черното ... ( разгледай по - екзотичните коли с какви цветове са и сравни ) Давам Пример : Сиво Ламбо с черни джанти - Сиви Апарати . Относно Джантите и на мен не ми харесват, но все пак на тази криза и тези са вариант ...
[quote="iksan"]Според мен Сиво ще изпъква на черното ... ( разгледай по - екзотичните коли с какви цветове са и сравни ) Давам Пример : Сиво Ламбо с черни джанти - Сиви Апарати . Относно Джантите и на мен не ми харесват, но все пак на тази криза и тези са вариант ...[/quote

Благодаря !! Само тука в сайта не ги харесаха тея джанти които ги види са кефи само тука не ги харесаха един двама ,400лв без гуми им дадах криза било бла бла за тази кола до сега по хуваби и красиви не сам виждал всичките оригинални са некви тапи и нямат фасон но всеки си има мнение Smile
Pages: 1 2