Волво Клуб - България

Full Version: чип на В40 1.9тд 90 коня
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, на всички колеги. Извинявам се предварително ако има друга такава тема и т.н. Става въпрос за чип на горепосочения мотор. Какви са плюсовете,евентуално минуси, който го е правил да сподели как е,и какви пари е дал и понеже не видях отделна тема само за гр. Русе да попитам къде в Русе правят тази процедура. Благодаря
Привет колега,
чип на този мотор не може да се сложи понеже е с механична помпа, ако търсиш да и вдигнеш мощността има начини но се правят ръчно(виждал съм такова волво да върти гуми до 3-та) но пък и разхода казаха че е убийствен(човърка се помпата и разтоварващият клапан на турбината),ест. от човек който знае какво прави Smile
10x за бързия отговор. Smile то сега разхода е убииствен признавам си тогава. Нещо за разхода няма ли как да се измисли да се намали малко Wink
Имаше една тема за каране на олио и нафта в най-различни съотношения, но в момента не работи търсачката.
Ако можеш да се сдобиеш с евтино олио, това е вариант да намалиш разхода, но не в литри, а в левчета :mrgreen:
Хах мерси, ще караме на нафта Wink
Колега, защо пишеш, че разхода и сега е убийствен? Чел съм, че двигатели като твоя са много икономични.
8.5 в града го дават по книга инъче 9-ка ми гори, за извън града немога да се оплача 5 съм ги заковавал.
E, нормално значи. В града ми дава 9-10, извън 7-8. Наливай гориво да яде волвото. Smile
Така и правя Smile
В Русе човека с чиповете Велимир Андонов VRP Performance.net , някъде покрей БМВ сервиза му е базата,много точно момче ми изглежда ,колкото пъти съм го питал за разни неща ,винаги ми е отговарял,най добрия в Русе,има и дино-стенд .
Иначе колега ще се радвам да се запознаем на някоя среща Wink
Pages: 1 2