Волво Клуб - България

Full Version: Задни стопове за ХС90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Търся да си закупя заден десен стоп за Волво ХС90, модел 2006г., най-новия фейслифт-ако някой разполага с такива моля да ми пише тук или на лични.Благодаря Ви!!!
mirko72 Wrote:Търся да си закупя заден десен стоп за Волво ХС90, модел 2006г., най-новия фейслифт-ако някой разполага с такива моля да ми пише тук или на лични.Благодаря Ви!!!
Качи снимка кой точно стоп ти трябва, защото "най-новият" фейслифт е с LED стопове, а 2006 год. е още с първа фаза стопове, но излиза с 185 к.с. D5. От 2007 год. излиза така нареченият FL, с по-новите стопове (мигачът и задната са на една линия и са квадратни) и след 2012 год. слагат LED стоп и габарит ... та уточни кой точно ти трябва Wink
Dodo 155 Wrote:
mirko72 Wrote:Търся да си закупя заден десен стоп за Волво ХС90, модел 2006г., най-новия фейслифт-ако някой разполага с такива моля да ми пише тук или на лични.Благодаря Ви!!!
Качи снимка кой точно стоп ти трябва, защото "най-новият" фейслифт е с LED стопове, а 2006 год. е още с първа фаза стопове, но излиза с 185 к.с. D5. От 2007 год. излиза така нареченият FL, с по-новите стопове (мигачът и задната са на една линия и са квадратни) и след 2012 год. слагат LED стоп и габарит ... та уточни кой точно ти трябва Wink
Точно този ми трябва,където мигачът и задната са на една линия и са квадратни,дори мога да поясня,че са и бели на цвят-не знам как се води,но не е от онези където са две кръгчета отзад,затова казах,че е новия фейслифт като поясних,че все пак е 2006г. първа регистрация / в края на ноември /,но модел за 2007г. Та така-трябва ми от този както ти го нарече FL стоп,десен,с мигач и задна на една линия,квадратни и бели на цвят.
може ли на модел 2003 г. да се заменят стоповете с такива от по-новия фейс лифт, 2007/2008? На външен вид ми изглеждат че габаритните им размери са еднакви. Някой дали е правил подобна замяна?
Може, но трябва да се смени всичко, до горе, а не само стоповете.
marinrm Wrote:може ли на модел 2003 г. да се заменят стоповете с такива от по-новия фейс лифт, 2007/2008? На външен вид ми изглеждат че габаритните им размери са еднакви. Някой дали е правил подобна замяна?
Може, а страрите аз ще ги купя.Пиши ми ЛС ако имаш интерес.