Волво Клуб - България

Full Version: Национална Среща 2013 година -избор на място.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ами Тишо ми взе думите от клавиатурата Smile
А Ягодите ми харесват като място и като оферта.
И така - чакаме анкетата.
Така като гледам май всички сте за Ягодите.Малко сме хората за Чифлика.Лично мое мнение.Поздрави Wink
vil4an76 Wrote:Така като гледам май всички сте за Ягодите.Малко сме хората за Чифлика.Лично мое мнение.Поздрави Wink
Не сме малко, просто няма предложение. Иначе между Ягодите и Хисаря предпочитам Хисаря, но където и да е важното е ако успеем да дойдем да си прекараме страхотно сред приятели Wink
Хисаря е добро място,което може да побере всички които искат да дойдат на срещата Smile . В края на седмицата имам възможност да мина от там и да споделя отзиви Wink
Ама моля ви се , какви Ягоди Малини и прочие, там има един смотан фонтан, дето се пълни и работи с дъждовна вода....

БАСЕЙН трябва БАСЕЙН - иначе пиши купона умрял , ядене пиене и някоя сго... това последното да не се чете

Отбора на Тюлените , Косатките и прочие многотонни морски бозайници какво ще правим, ще седим на сухо и ще топим живителна мас на юнското слънце - не мерси.
Освен това както сочат аналите от миналата година при 85 -90 човека на НС Конфитюрените суровини не биха могли да ни поберат, от това определено ще пострада веселбата. Демек голямо място за стотина души,паркинг за 30-40 коли,
голямо водно пространство, близък, мнооооого близък алкохолен бюфет и ресторант с припкави сервитьорки и сръчни готвачи е онова , което ни трябва.

Хисаря,Хисаря,Хисаря............
mevdo Wrote:Ама моля ви се , какви Ягоди Малини и прочие, там има един смотан фонтан, дето се пълни и работи с дъждовна вода....

БАСЕЙН трябва БАСЕЙН - иначе пиши купона умрял , ядене пиене и някоя сго... това последното да не се чете

Отбора на Тюлените , Косатките и прочие многотонни морски бозайници какво ще правим, ще седим на сухо и ще топим живителна мас на юнското слънце - не мерси.
Освен това както сочат аналите от миналата година при 85 -90 човека на НС Конфитюрените суровини не биха могли да ни поберат, от това определено ще пострада веселбата. Демек голямо място за стотина души,паркинг за 30-40 коли,
голямо водно пространство, близък, мнооооого близък алкохолен бюфет и ресторант с припкави сервитьорки и сръчни готвачи е онова , което ни трябва.

Хисаря,Хисаря,Хисаря............

Севдо ами те тюлените бира не пият ли? Wink Аз не съм забравил,но имаме една уговорка тука с един мод за бира със сухо мезе Big Grin .Иначе си прав,басейна е малък, а и мястото за колите е ограничено.Капацитета е ограничен,но ако не греша за предложението за Хисаря нещата стоят по същия начин. Хайде да решаваме вече къде да е и да се мятаме.
Сега се сетих че като излезеш от комплекса от другата страна на пътя има друг комплекс с много голям басейн и бира с цацка,Заралии го посещават редовно понеже с.Ягода е на по-малко от 10км. от Стара Загора. Сетих се и за друг възможен проблем на Ягодите - различните къщи в комплекса се предлагат на различна цена за нощувка, а цените варират в зависимост от обзавеждането на къщата. :roll:
kire Wrote:Хисаря е добро място,което може да побере всички които искат да дойдат на срещата Smile . В края на седмицата имам възможност да мина от там и да споделя отзиви Wink
Моето минаваме покрай Хисаря се отлага за началото на другата седмица,има ли желаещи да "колективно посещение?
Защо не се прави нормална сбирка на любителите на волво. Имам предвид като на другите клубове- примр Бмв и VW. Просто среща на някое красиво място където човек на се порадва на нови модели или олдтаймери... някое барбекю....и т.н. Това което ви разбирам, е че ви е се събирате 10 човека за да се н..е (веселите). Не виждам нищо общо с истинска национална среща на волво в това.
Е те нашите Национални срещи са различни от тези на БМВ и ФВ. Ние не сме състезатели и тунери.
Ние сме пенсионери с ръбати коли , пием много и танцуваме голи на лунна светлина... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8