Волво Клуб - България

Full Version: еднакви ли са задни брони с/в 40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Задната ми броня вече на мноо места се счупи. Моята е с40. Дали ще стане от в40? говорим за моделите 97 98 година
Когато счупих долната пластмасова лайсна /по долната дължина на бронята/ от една автоморга ми предложиха от в40. Били еднаква дължина. И с малко напасване, всичко си дойде на мястото. За задната броня не мога да ти кажа. Но щом предната става...
nightwish Wrote:Когато счупих долната пластмасова лайсна /по долната дължина на бронята/ от една автоморга ми предложиха от в40. Били еднаква дължина. И с малко напасване, всичко си дойде на мястото. За задната броня не мога да ти кажа. Но щом предната става...
И все пак не разбрах, какво общо има предната със задната броня (освен купето на което са закрепени)... пък още по-малко спойлера на предната?! Колегата пита за задна броня... щото едното е комби, а другото седан Wink
По темата - облицовките на броните са еднакви, поне според VADIS - 30862140
Така и така отворих VADIS-a та реших да проверя и какво се случва в МП.. та има една налична на цена 941.50 лв Wink
Еднакви са. От опит го казвам. Имам и С40 и съм я пробвал на В40-ката. Пасват без проблем.
Благодаря много колеги. Счупих задната, и намерих от в 40 та реших да попитам, за да не печели само еконта накрая