Волво Клуб - България

Full Version: Колко "вървят" нашите Шведски красавци!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Maxijaz Wrote:На темпомат най много на 140 и от време на време газираш за да изпревариш. Горивата не са толкова евтини все пак за да се правим на състезатели а и никога не знаеше кога ще изпревариш някоя цивилна полицейска кола с камера и ще ти излезе златно.


Пътуването по магистрала е доста приятно нещо.По празниците пътувах до Пловдив. На отиване със 150-160км/ч. ми даде разход около 10.5-11/100.На връщане със 180-190 отиде на 14.5/100(на газ).
180-190 14.5 на газ как го засече това? Пълна пълна ли? Ако е реален този разход евала , значи е супер уретбата и добре настроена.
Мойта при тази скорост, ама без да свалям направи 20-21 газ - заби на 195 по километраж и толкова. По нагорнищата падна на 185 ама газта не съм я пускал от тенекията. Пълна – свърши газта - и пак напълних
Пълно-пълно.Ако я карам със 130-140 ми дава разход 10.5 газ(включен климатроник,двама възрастни, две хлапета и пълен багажник).Инжекциона работи перфектно.Тъкмо му смених горивния филтър.С предния горивен филтър изкарах около 25 000км.(те ги мерят в моточасове газмените).За 10000 км. отгоре само втори инжектор имаше отклонение от 2% от началните настройки,другите три по около 0.7%.
Супер , качествената настройка за пореден път си казва думата. И моята дава 10-11 при 120-130 , ама от там нагоре колкото показва километража, само му махаш нулата Big Grin Big Grin Big Grin и получаваш разхода Big Grin
По инфоцентър, при рязко ускоряване, моментния разход отива докъм 25/100.След което като достигнеш желаната скорост показва точния моментен разход според наклона на пътя.И при мен в нагорнище скоростта иска да пада, но с кореция от педала на газта си ги поддържа 190 без проблем(за магистрала Тракия говоря).
Бях гледал един клип на някакво Ауди R.. на газ с 310км/ч, разхода му беше 31/100.
Двама в колата пълен багажник и задни седалки с багаж ... малко изкачвам на горе но въпреки това добре се представи :mrgreen: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JOJx4BLNo5w[/youtube]
Браво бе 250 Smile
Maxijaz Wrote:Браво бе 250 Smile


Ту би континуед .... само да сменя тези дни лагер помпата, че ме остави и я качвам на магистралата :mrgreen:
п.с. Тука в Бургас поне магистралата ми е на близо :mrgreen:
Браво колега In Flames! 2011 писах до модераторите да открият такава с времена, гонки и различна информация, но отговора беше следния:

Re: нова секция/тема
Изпратено на: Нед Фев 27, 2011 6:44 pm
от kire

Ми няма колега...,и това е щото философията на Волво е друга ,според мен де...
Успех!

Та бяхме се принудили да пишем по други теми и да спамиме чуждите такива..Сега дори не мога да намеря къде съм постнал клипчето с ускоренията..
metallista Wrote:Браво колега In Flames! 2011 писах до модераторите да открият такава с времена, гонки и различна информация, но отговора беше следния:

Re: нова секция/тема
Изпратено на: Нед Фев 27, 2011 6:44 pm
от kire

Ми няма колега...,и това е щото философията на Волво е друга ,според мен де...
Успех!

Та бяхме се принудили да пишем по други теми и да спамиме чуждите такива..Сега дори не мога да намеря къде съм постнал клипчето с ускоренията..

Радвам се,че темата е интересна! Наистина Философията на Волво си е друга - SAFETY, но те са и класиката във жанра със спортните комбита...R-моделите..Няма как да нямаме такава тема просто! А като гледа и как върви C70-то на Виктор....260 си ги праска ей така... :mrgreen:

П.П. Викторееее,пожелавам ти никога да не ти се случва, докато караш със 260 да видиш спряла Астра с "черно око" в нея" ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Поздрави! Аз скоро ще кача също клипче. :ugeek:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12