Волво Клуб - България

Full Version: Резервна гума тип "патерица" за Volvo ХС60/ХС90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Продавам резерна гума тип "патерица" за Волво ХС90. Става и за ХС60, т.к. е 18 цола.
Централният отвор е 67.1мм, за ХС60 ще трябва да се взема една втулка срещу 3-4 лв. от 67.1 към 64.

Размер: 155/85/18
ДОТ: 1604
Марка: Континентал

Гумата е видимо като нова, може би е ползвана максимум веднъж, съдейки по пъпките на протектора и мустаците.
Не е напукана никъде, което е доста странно за 9 год. гума, но явно каучукът за патериците е по-различен.
Няма балони, лепенки и т.н.

Идеално решение за колегите с ремонтен комплект за гуми, който е пълен ташак - казвам го от личен опит :mrgreen:

Цена: 200 лв.

тел. 0888 25 81 82 - Владо
на мен ми трябва патерица сега за 60-ката , но 17"ка, че ги продават тези нови коли без резервни гуми, а с онези мазила/лепила тип пяна за временно залепяне/ отстраняване на проблема.

Жалко, че не ми пасва, иначе бих я грабнал веднага от теб!
JMI Wrote:на мен ми трябва патерица сега за 60-ката , но 17"ка, че ги продават тези нови коли без резервни гуми, а с онези мазила/лепила тип пяна за временно залепяне/ отстраняване на проблема.

Жалко, че не ми пасва, иначе бих я грабнал веднага от теб!
Не става, само за ЖибкИ ... много високо ще застане V60-ката Wink

Бонус към гумата - калъф, специално изработен за този размер, за да не се цапа багажникът ... това е за колегите, които са имали късметът да си купят ХС90/ХС60 с ремонтен комплект, а не патеричка Smile
Arrow
Един ЪП ... след близо 1 год. :mrgreen:
Запазена за колегата djuka Smile
Продадена!
Дано не му се налага на колегата никога да я ползва Smile