Волво Клуб - България

Full Version: Релинги(релси) за В40 цена 120лв.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Релингите са без една капачка(открадната), останалите капачки са със счупени щипки, за повече информация по телефона. Цената не се коментира!!! Изпращам по ЕКОНТ.
Аз имам спомен че npackoBko търси такива

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3417">memberlist.php?mode=viewprofile&u=3417</a><!-- l -->
Много се радваме за теб колега, само така никакъв коментар на цената, няма да се даваш на безценица. То за това и не си оставил телефонен номер, за повечето информация, която ще ни предоставиш :!:
п.п Все ми е на акъла, че Прасковата точно от този ще ги вземе :twisted:
Дай снимки да видим. Ако ми вършат работа, без капачките ги вземам 40лв. за комплект. Това за цената ще се направя че не съм го прочел :lol:
Аз че няма да ги взема - няма, ама като поизчакам още малко и няма промяна в обявата и този ще спре да ги продава .....
Праскова, взимай ги , тъкмо ще спра да те майтапя , че вече трета година не щеш да си купиш релинги!
Аз за мойте дадох 160 лв. Ти като не щеш карай гладкотаванен....
Апропо да знаеш че мога да помогна - имам комплект чисто нови капаци 4 - броя оргиналдъ от МП.
Ако искаш може да ги спазарим , при положение, че решиш да вземеш гореописаните релинги!
Е като си много отворен - купи ги ти /ама да видя как ще се свържеш с продавача/ и после ще си ги откупя от тебе ....
Ами едно ЛС може да свърши работа - аз съм отворен и ако взема да ги купя, пък се заинатя за формата на откупа после, какво ли ще ми предложиш ................. Прасковке.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Quote:Последно посещение:07 Апр 2013 23:12

Някой мисли ли сериозно че продажбата е актуална Wink