Волво Клуб - България

Full Version: Някой освен МП има ли DICE VIDA в София?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,
Някой знае ли къде мога да си направя диагностика с DICE VIDA в София освен в Мото Пфое?
Имам рязко прекъсване на ускорението при потегляне. Все едно на мотора не му стига гориво и отказва да се форсира. Прави го само при топъл мотор. След като форсирам порядъчно с натиснат съединител се оправя. Случва се при градско каране с повечко тръгвания и спирания. До сега чека не е светвал. При по-постоянен режим на каране като извънградско няма проблеми. Колата е S60R 2004.
Ходил съм на диагностика в МП преди 2-3 години с предишния ми автомобил и не съм очарован от резултати и отношение. Много ще се радвам на алтернатива.
Евентуално тук може да потърсиш съвет/помощ: http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...16&t=25321
nik_dob ще ти свърши работа, аз съм много доволен от него.
Благодаря за инфото колеги!
Още днес ще му досадя на nik_dob по телефона, пък да видим дали ще ме приеме за една диагностика - платена разбира се Big Grin.
Искам да отбележа,че г-н Петров не успя достатъчно да ми досади,дори бих казал,че срещата беше изключително приятна. Wink