Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с тока.... V70 2.5 tdi 2001 140 hp
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте. Днес както си карах спря да ми работи единия мигач и след него се изключи цялото табло. Не бачка нищо по него нито обороти нито километраж, нито компютър. Дори климатика спря да бачка. Колата си пали и си върви, също така и радиото работи,а и фаровете светят, но климатика и таблото отказаха напълно. Ако може някой да ми даде някакъв съвет ще съм много благодарен..... Проверих бушоните но всички са здрави...
pe6ko90 Wrote:Здравейте. Днес както си карах спря да ми работи единия мигач и след него се изключи цялото табло. Не бачка нищо по него нито обороти нито километраж, нито компютър. Дори климатика спря да бачка. Колата си пали и си върви, също така и радиото работи,а и фаровете светят, но климатика и таблото отказаха напълно. Ако може някой да ми даде някакъв съвет ще съм много благодарен..... Проверих бушоните но всички са здрави...


CEM... Sad

Но все пак си трябва диагностика.
Пробвай да откачиш акумолатора за 5-10 мин.
Какво значи СЕМ колега Smile
Колега информирах се за СЕМ само ако може някой да ми обясни каде се намира точно и дали трябва да се сменя...
Централният модул... Мисля,че именно Tisho е човека за работата Wink
[Image: 2011-01-20_212435_cem.gif]
Мерси колега, сега се свързах с един майстор и той ми каза че сигурно клеймореда на контактния ключ нещо се е скапал,така че ще отворя там да видя как е работата и пак ще пиша... а мигачите всъщност работят но не индикира на таблото...
pe6ko90 Wrote:Мерси колега, сега се свързах с един майстор и той ми каза че сигурно клеймореда на контактния ключ нещо се е скапал,така че ще отворя там да видя как е работата и пак ще пиша... а мигачите всъщност работят но не индикира на таблото...
Да, хубаво е,че имаш мигачи поне...че иначе незнам как ще караш колата докато я орпавиш..
Успех и да напишеш после какво е станало! Пжелавам ти да си орпавиш колицата без драми Wink
Здравейте отново. Не е ключа. Друго ще да е. Ако имате идеи споделете, а аз като реше проблема ще ви кажа какъв е бил и как съм се справил с него. Благодаря предварително.
А преди да се случи пълното затъмнение на таблото имаше ли някакви симптоми? Примигвали ли са разни истории по таблото преди това от време на време?

ВИЖ тази тема! ---> http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...29&t=22678
Pages: 1 2