Волво Клуб - България

Full Version: Тампони на носачи за Волво 460
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,
от къде мога да си купя тампоните за носачите,никаде не намерих онлайн магазин да ги продават.Имам доста приятели занимаващи се с коли,питахме разпитвахме по магазините и на всякаде казват,че няма....или с доставка и на цена от 37 лева броя+доставка до 1-2 месеца Confusedhock: Същото се отнася и за задните щанги,и там някакви цени от 150 лева броя+същата доставка.Подариха ми колицата преди 6-7 месеца и карам здраво,но като стана дума за ремонт се разорачаровах доста.Скъпи части и липсата на същите.Говоря за град Русе.
Благодаря предварително!
Поздрави!!!
В евро 07 ги има втулките на носачите и задните
щанги .Попитайте там .
Лятото се поръчах тампони за предните носачи , миссля че правят и за задни от Гума трейт Пловдив - по 11лв. бройката - 44лв. комплекта , 52лв.с доставката. Довечера , като се прибера ще ти пратя линк към сайта.
Батко Радко Wrote:Лятото се поръчах тампони за предните носачи , миссля че правят и за задни от Гума трейт Пловдив - по 11лв. бройката - 44лв. комплекта , 52лв.с доставката. Довечера , като се прибера ще ти пратя линк към сайта.
Мерси Big Grin ще изчакам линка Big Grin
Поздрави!


П.П. Ако някой знае нещо и за преден десен мигач също ще съм благодарен.
Ето линкът към "Гума трейд" ЕООД :

<!-- m --><a class="postlink" href="http://avtochastite.bg/main.php?action=listingview&listingID=7281&page=-%20Volvo">http://avtochastite.bg/main.php?action= ... =-%20Volvo</a><!-- m -->

Мисля , че трябва да изпратиш запитване за даден артикул и след като ти отговорят им пращаш координати за доставка.
Относно мигач - по-добре виж обявите на колегите за коли на части. Нови са си цифра... Ако не намериш - пиши ми на ЛС , тук в Кюстендил има няколко 460-тки на части , ще те свържа с чорбаджийте им.

п.п. Както казва Павел Попандов в рекламата на мастиката - "Ти мигача остави на нас !" :lol:
за втулките --и аз карам с такива на Гуматрейд ,защото са евтини ,но ги сменям след всяка зима ,вярно ,че всеки гледа да спести левче ,но ако се направи една равносметка -винаги евтиното излиза по скъпо.нямат общо с оригинала и са с метален ринг ,за разлика от заводските,които са с тефлонов и на две части дори си имат и посока .... и ако се наложи да се избива след време от носача българската втулка -си е приключение ....,но вече хванах начина Big Grin
оригинала представлява нещо такова и струва около 40 лв[attachment=29463]
здравейте колеги
относно втулките и при мен са скъсани и четирите отзад + 2-те отпред в дясно
и аз мисля да се обърна към Гуматрейд и да поръчам комплект предни и задни(мисля че са общо 8 на брой ако се не лъжа)
някой би ли споделил голяма и трудоемка ли е философията при смяната им или по добре да се обърна към по компетентен от мен най-вече с необходимите инструмети.
и още един въпрос в гуматрейд видях че има тампони за 4-та серия за заден носач и за задна щанга.за кое точно трябва да направя запитване
защото доколкото видях на прегледа щангата,дето е разположена на самия мост(успоредно на него) е добре,а тези другите,дето приличат на греди,където са с предна и задна втулка те са скъсани
колата е волво 460 1.7 1995 б18еп
благодаря предварително
поздрави,Ивайло