Волво Клуб - България

Full Version: Tърси се 850 2.0-2.5 20V седан!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
I will be back Big Grin Кротко трета година си карам Blazer-а и още съжалявам че си продадох Волво-то.Сега отново търся Волво 850 2000куб. или 2500 куб. 20 клапана за сина ми който вече не го удовлетворява 90 PH Xantia.Без значение салона и цвета единственото желание е спонетата конфигурация на двигателя и да е седан!
П.П.Да ме извиняват модераторите,но в раздела купува/продава има само на части
Ми не е вярно , за целта аз ще ти преместя темата , където трябва !..............
Готово !!!
Успех с търсенето, апропо интересува ли те черен седан, 1993 г., 2,5 - 10 клапана, B5252S....
Притежавам 850 GLE 93 год. , 2,5 бензин, седан , черен цвят !!! Ако проявяваш интерес , skype : traicho1050 или GSM: 0897907808
Извинявам се за неправилното постване,благодаря че я преместихте а не я изтрихтеSmile.Твърдо се търси 20 клапана,имал съм и 10 клапаново ,както и моя,така и на сина ми стила на каране ,изисква да не е тромава колата ,а 10 клапановото 126 к.с. е малко тромаво.Т-5 е най-доброто за нас но не сме в този ценови клас на подръжка и консумативи,а и вероятноста за седан е много малка.Колкото до годините....колата е като жената ,не се пита на колко е ,а се гледа в какво състояниеSmile,Определено сина ми иска след 94 с по заобления стоп,то остана само 95,96 година,няма да откажем и S70 до 2000 лв
Колата на колегата с "артистичен псевдоним"muhumorka обаче е 2,5 10 - 144 к.с.... :mrgreen:
Аз мисля да продам моето, 4 години ми служи вярно, но вече искам да се кача на нещо по-ново, по-малко и по-икономично(криза е) Big Grin. Та моето е 850 20V 144к.с. Черен цвят, с газова уредба, всичко платено до края на годината , 8бр. алуминиеви джанти, като летните гуми са на 2-3 месеца(нови са) Debica Passio, CD JVC с USB, на 311 000 км е, обслужено. Има козметични забележки по него, но е нормално, колата е 20 годишна... Ако имате интерес, пишете ми на Л.С. Smile