Волво Клуб - България

Full Version: ABS проблем
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Здравейте.
Имам следния проблем: от известно време ми свети лампичката за ABS-а, а самия ABS се включва без видими причини: при каране с ниска скорост и леко натискане на педала.
Лампичката не свети постоянно, а се включва след известно време каране из града.
Става дума за Volvo 440, 1994, 1.8 mi
Ще ви бъда благодарен ако ми препоръчате някой сервиз.
Здравейте.
Имам следния проблем: от известно време ми свети лампичката за ABS-а, а самия ABS се включва без видими причини: при каране с ниска скорост и леко натискане на педала.
Лампичката не свети постоянно, а се включва след известно време каране из града.
Става дума за Volvo 440, 1994, 1.8 mi
Ще ви бъда благодарен ако ми препоръчате някой сервиз.
Виж в "ЮВЕ", на Симеоновско шосе. Там става със записване на час. Точният адрес го има в подфорум "сервизи и...".
Виж в "ЮВЕ", на Симеоновско шосе. Там става със записване на час. Точният адрес го има в подфорум "сервизи и...".
Провери си датчиците за АБС кото се намират на главините най-вероятно са зацапани. Почисти ги ако не се оправи чак тогава търси други причини.
Провери си датчиците за АБС кото се намират на главините най-вероятно са зацапани. Почисти ги ако не се оправи чак тогава търси други причини.
Имам абсолютно същия проблем от около една година !!! Доста странна работа - снощи за малко да се блъсна в един щот абс ми се вкючи по късно а беше и мокричко. Smile)))

Иначе и на мен ми е интерестно от какво може да е ??? Питах няколко майстора - идея нулева Smile))

Единия само каза - " Абе карай бе " - и аз го слушам вече една година Smile)))



Vovlo 460 1.7i Turbo
Имам абсолютно същия проблем от около една година !!! Доста странна работа - снощи за малко да се блъсна в един щот абс ми се вкючи по късно а беше и мокричко. Smile)))

Иначе и на мен ми е интерестно от какво може да е ??? Питах няколко майстора - идея нулева Smile))

Единия само каза - " Абе карай бе " - и аз го слушам вече една година Smile)))



Vovlo 460 1.7i Turbo

BOCK GT1

Послушай ico850.
Провери си датчика.
Така се получава и при износени вече накладки.

BOCK GT1

Послушай ico850.
Провери си датчика.
Така се получава и при износени вече накладки.
Pages: 1 2 3 4 5