Волво Клуб - България

Full Version: Резервна гума патерица заV70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здрвейте!
Какъв размер патерица се ползва за V70 2001г.?
К'ви патерици, к'ви пет лева, те В70-ките вървят направо с цели инвалидни колички :twisted: Хайде да ти е честита новата колица и да вземеш да почерпиш, пък било и виртуално.
п.п. По темата, защо нямаш патерица? Според мен, всички патерици с размер на дупките 5х108 би трябвало да ти свършат работа независимо от модела, между другото ти с какви джанти и гуми си в момента?
п.п.2. Ако търсиш гума патерица, драсни едно ЛС, може и да можем да те уредим с нещо. Wink
bg_tiger1978 Wrote:К'ви патерици, к'ви пет лева, те В70-ките вървят направо с цели инвалидни колички :twisted: Хайде да ти е честита новата колица и да вземеш да почерпиш, пък било и виртуално.
п.п. По темата, защо нямаш патерица? Според мен, всички патерици с размер на дупките 5х108 би трябвало да ти свършат работа независимо от модела, между другото ти с какви джанти и гуми си в момента?
п.п.2. Ако търсиш гума патерица, драсни едно ЛС, може и да можем да те уредим с нещо. Wink

Патерица нямам, защото на мястото на резервната гума е монтирана газовата бутилка.
А питането беше, защото днес си намерих "патеричка", но ме смути това, че е 17" джанта. Взех я, но нямах възможност да я снимам или да запиша какво е отбелязано на нея, че се стъмни.Твърдят, че е от едно дизелово V70 което е тотална щета и се продава на части(на джантата си пише VOLVO). Имам опция, ако не става да я върна.
И на последно (но не по важност) място -благодаря за поздравленията и считай въпроса с черпенето за уреден Big Grin , за сега виртуално, а като се видим - и реално.
Честито Емо!
Емо и моята резервна гума е 17ка. Размера на гумата не се сещам наизуст колко е, но е тясна гумата.
По спомени май беше между 125 / 135 на 65 или 70 на 17(със сигурност 17). иначе гледай дали джантата е с 5 дупкли или по друг начин казано 5х108
колеги, някой ако има такава "патерица" и иска да се отърве от нея, веднага я вземам ...