Волво Клуб - България

Full Version: SERVICE...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги дайте инфо за това съобщение на таблото, днез за първи път ми светна и не знам какво означава-колата е VOLVO V40 1.6 D 2002г.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО...
Пусни в търсачката - има 50 теми.
Споко.
1.6 D 2002 няма.Съобщението не е проблем по колата,а подкана за сервизиране.Нулира се или през компютър или чрез комбинация на копчетата на таблото.
nik_dob Wrote:1.6 D 2002 няма.Съобщението не е проблем по колата,а подкана за сервизиране.Нулира се или през компютър или чрез комбинация на копчетата на таблото.
Има, има Wink <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=4825&hilit=reset">viewtopic.php?f=29&t=4825&hilit=reset</a><!-- l -->
Колега,дай вин да видим има ли 1.6 дизел 2002.Колега bg_tiger. Във всичкия софтуер дето имам никъде няма В40 2002 с дизелов агрегат 1.6,нито пък съм срещал такова животно.1.6 пежо мотора започват да го слагат във втора фаза S40 от 2004 нагоре.Поздрави
Не сме се разбрали Ник, не ставаше дума за това дали има такъв мотор на В40, а за това че има начин за ресет на лампичката, това ми беше идеята Wink
nik_dob Wrote:1.6 D 2002 няма.Съобщението не е проблем по колата,а подкана за сервизиране.Нулира се или през компютър или чрез комбинация на копчетата на таблото.

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ГРЕШКАТА- 1.9 TD Big Grin
Тя угасва след около минута, ако не те дразни караш, нищо и няма ако ли те дразни отиваш да я ресват ламБата.
Първо четеш във форума,мъчиш се 15 минути и ако не успееш да я изгасиш сам се обаждаш на мен.
Колега bg_tiger,недоразуменията са много хубаво нещо,ама дай моля ти се да ги избягваме,че и до бой ще стигнем Big Grin Бирата е от мен.Поздрави