Волво Клуб - България

Full Version: Невъзможност за регистриране
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Днес познат ме помоли да пусна тема, защото прави опит да се регистрира, но на мейла не се получава отговор. Има ли някакъв проблем с регистрирането и възможно ли е да проверите заявките.

Мерси предварително Smile
Да с мой познат,положението е сьщото!
Определено има проблем с регистрацията във форума. Аз чаках около месец преди да ми пратят активиращият мейл.
Проверете във Фейсбук - "Волво Клуб България" - е писано по темата.
Препратих линк от темата към администраторите.
Също така от известно време има проблем и с мейл-ите, като се получи ЛС - не се получават.
Не само с регистрирането има проблем. Има проблем и с редактирането на постове, и с търсенето.. А едно време
имаше и галерия. Аре кво толкова има да се подържа в един простичък PhpBB форум?!
Администраторите ако не им се занимава или нямат време за този форум, да делегират права на някой който да подържа сайта щото от известно време всичко е на самотек.

P.S. А, да, не работи и нотификацията по имейл за абонирани теми..
Tisho Wrote:Препратих линк от темата към администраторите.
Също така от известно време има проблем и с мейл-ите, като се получи ЛС - не се получават.
А-а-а ,затова ли като ти писах на ЛС преди два месеца и половина не ми отговори ?!
Определено си мисля, че с търсачката има проблем. Когато се ровя за разни въпроси и форума - доста често ми изписва, че не мога да търся в момента Sad
armagedon Wrote:
Tisho Wrote:Препратих линк от темата към администраторите.
Също така от известно време има проблем и с мейл-ите, като се получи ЛС - не се получават.
А-а-а ,затова ли като ти писах на ЛС преди два месеца и половина не ми отговори ?!

Ъъъъъ...
Можеш ли да ми го препратиш отново?
Проблема в регистрирането идва от там че поща АБВ и Gmail възприемат обратните съобщения от нашия Сайт като спам.
Когато Админите имат време и възможност...,ще се занимаят с това.
kire Wrote:Проблема в регистрирането идва от там че поща АБВ и Gmail възприемат обратните съобщения от нашия Сайт като спам.
Когато Админите имат време и възможност...,ще се занимаят с това.
Кире, аз съм с gmail и мейловете не отиват в спама.. А дори и да са в спама пак ги виждаш. Просто изобщо не се изпращат.
Pages: 1 2