Волво Клуб - България

Full Version: Щора за задния прозорец на S60 2008г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, искам да си монтирам щора на задния прозорец. Бихте ли ми казали какви са вариантите, бих си сложил оригинална.
Здравей колега,
това е оригиналния вариант за теб:

[Image: ej75l3.jpg]

[Image: 2uhlgt1.jpg]

Имам такива - моите си дойдоха с колата, но ми вършат прекрасна работа за детето.
Поздрави
колеги тези щори дали стават и за задните врати на Volvo s 60 2001 година ?Как стои въпроса с монтажа?
Занимавате се със скъпи удоволствия които от слънцето увисват Smile Слагай едно качествено фолио и си решаваш проблема, а и пари за някоя друга джаджа ще ти останат. И аз исках да слагам, кеф ти запердено, кеф ти не, ама после поразмислих и реших че нямам излишни 600-700лв за тях и задното стъкло...
Leper Wrote:Занимавате се със скъпи удоволствия които от слънцето увисват Smile Слагай едно качествено фолио и си решаваш проблема, а и пари за някоя друга джаджа ще ти останат. И аз исках да слагам, кеф ти запердено, кеф ти не, ама после поразмислих и реших че нямам излишни 600-700лв за тях и задното стъкло...

За цената няма спор - скъпо е, но качеството е солидно, за 13 години при мен си изглежда страхотно, няма провисване.. ама знаеш ли в следващите 20-30 години какво може да стане.. Big Grin
Ivo878 Wrote:колеги тези щори дали стават и за задните врати на Volvo s 60 2001 година ?Как стои въпроса с монтажа?

Колега, ако си намериш втора употреба - взимай, поне за това не се налага смяна на софтуера в Мото Пфое Big Grin. Евтините за 20-50 лв карат по година две и горят от слънцето, плата се разширява и става на вълни (тествано на старата ми кола). Оригиналните си заслужават, затъмняват добре без да се нагряват, от вътре се вижда, от вън - не, освен това има части за тях, аз смених една кукичка..
Новите са много скъпи на фона на цените на колите ни и според мен не си заслужава. Довечера ще погледна за твоята кола кой е Volvo номера, май за теб стават от V70/S60 2000-2006-та, тези по-горе са за 2006-2011-та.
Поздрави:
различни са до колкото знам .Вратата на s60 е различна от на V70