Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с паленето помогнете
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги от 2-3 дена нещо се случва с моето волво в40 1,9 дизел последните два дни като се ккача да паля все на 2-3 пат пали смисал като завартя клу4а само праи тик изобсхто не върти днес пак излязах все на 2-3 пат прибрах се пред нас викам да я пробвам сигурно 15-20 пати завартях избощо не запали само тък тък прави моля помогнете някои ако знае нещо Smile))
Сменяй даскала по български език, а стартера носи на ремонт.
dilana Wrote:Сменяй даскала по български език, а стартера носи на ремонт.
Даскалът ли е по важен или проблемът ми колега как мислиш пфф
Kont Wrote:.... моля помогнете някои ако знае нещо Smile))
Колега, при такъв проблем нали не очакваш сериозен отговор?
Най-добре си я закарай на сервиз или дефинирай доста по точно и грамотно случая, иначе боб хвърлят и отгатват по други сайтове.
Успех!
Казах точно и ясно какъв е проблема по друг начин и по грамотно не мога да обясня но мерси все пак
Нищо лично Конт!
Първо даскалът!
Живеем в България, и като българи трябва да си тачим родният език!
Нека все пак бъдем поне малко патриоти!!!
Все пак човек като пише грамотно ще бъде разбран по- лесно от другите.
Относно проблемът ти закарай я на електричар. Вероятно му е дошло времето на стартерът да бъде прегледан-обслужен/четки и или втулки/.
Обикновено се минава с тези "консумативи"!
Обаче така на боб няма как да дадем диагнозата!
Трябва да се види на място!
Добре Благодаря Ти Дел ще я закарам някъде Smile
И накрая да вземе да се окаже изгнил масов кабел,което е редовен проблем на 40-ките,не че не съм с 95 процента за четки на стартер...
Българския - ами аз лично като чета мненията на колегата и ми е някак си неприятно и неразбираемо от време на време,иначе не съм кой знае какъв патриот,но винаги си хвърлям хартийката от дъвката в кошчето.Поздрави и успех с решаването на проблема Smile
И на мен така ми правеше так так и не палеше смених стартера и почна да пали, предполагам и ти ако направиш същото ще почнеш да палиш отново, ако колата ти е 1.9 тд 90 коня стартера се сменя за 15-20 минути елементарно е можеш и сам да си го направиш стига да имаш желание Smile
Ремонт на стартер .
Може да са втулки , четки ,бендикс а може да е и всичко накуп ...
Pages: 1 2