Волво Клуб - България

Full Version: Детски стикери Волво.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
искам и аз
И за мен един, ако може!
Колеги има ли на разположение от тези стикери . Нужна ми е 1-на бройка
В кой край на страната си?
P.Petrov Wrote:Колеги има ли на разположение от тези стикери . Нужна ми е 1-на бройка

За Варна стикери има в Севдалин Иванов - mevdo...,или отиди на някоя от срещите там колега Wink
Благодаря ! Утре ще мина през Севдо да го попитам за стикери.
А да ми кажете този стикер кой го е рисувал ? някой колега от форума ли е ?
Аз.
Както ти казах и в ЛС-то, а и тук в темата съм го писал - Не ми се "тренира" да правя по 4-5 варианта на едно и също нещо.

"бебе пълзи и търкаля емблемата на VOLVO
бебето седнало от горе на емблемата и се клати като на люлеещо конче или се облегнало на стрелката с кръстосани крачета като на люлеещ стол
виси с главата на долу щура усмивка закачено за памперса на стрелката "

Намери подходящите ВЕКТОРНИ бебета, аз ще ти го подготвя за печат.


п.с. На реализирания модел за да ползвам карикатурата в добро качество съм си платил...
Превюто от 2-и пост е със "Шоп"-нато бебе и след това трейснато, но преди да го пусна за печат бръкнах в кесията за да го имам векторно, защото не беше добро (поне мен щеше да ме е срам да занеса файла за печат с думите "направи ми ХХХ бройки от това")
"Можеше и сам да си го векторизираш" - ще каже някой и ще е прав. Мога и съм го правил достатъчно много пъти, но времето не си заслужаваше в случая.
Днес се загледах по едно знаменце на една кола отвътре което беше със името на детенцето.

Хрумна ми една идея ---- дали някой би се захванал с разработката на релефна залепваща се отвън лепенка (с моите тонирани скъкла само това би било решението) която да е микс на нашия волвознак и името на детето като съответно да е в син или розов цвят...

знам, че има жълта такава с "на тати волвото" ама все пак ...

Ако на някой му се занимава, аз бих поръчал тамън три - две в розе и едно синьо Smile
Няма да ни хареса цената на изработка пък и клубните материали не е редно да са индивидуални. Мое мнение де. Върви в коя да е рекламна агенция ще ти свършат работа /на съответната цена/
Pages: 1 2 3